Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pijany zranił nożem znajomego

Pijany zranił nożem znajomego

264-131847Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego, który zranił nożem znajomego. Mało tego, groził mu oraz jego koledze pozbawieniem życia. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

 

20 czerwca dyżurny KPP w Wieluniu otrzymał informację o ugodzeniu nożem mężczyzny w jednym z lokali mieszkalnych na terenie tego miasta. Policjanci ustalili, że w mieszkaniu pokrzywdzonego wcześniej trwało zakrapiane alkoholem spotkanie trzech znajomych. Po zakończonej imprezie jeden z jej uczestników wrócił do swojego mieszkania, które znajdowało się w tym samym bloku. Po pewnym czasie pozostali dwaj koledzy zostali wezwani przez rodzinę 32-latka. Z uwagi na stan po spożyciu alkoholu w jakim mężczyzna się znajdował oraz agresywne zachowanie potrzebowali pomocy, by go uspokoić. Znajomi zjawili się w mieszkaniu 32-latka. W pewnym momencie mężczyzna stał się agresywny wobec nich, chwycił nóż kuchenny, zaczął nim wymachiwać jednocześnie grożąc 28 i 30-latkowi pozbawieniem życia. W obawie o swoje zdrowie i życie mężczyźni chcieli opuścić mieszkanie. Wtedy to 32-latek zranił nożem jednego z nich w okolicę pleców. Pokrzywdzony z lekkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie po opatrzono mu niegroźną ranę i wypisano do domu..
Policjanci zatrzymali agresywnego 32- latka i osadzili w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała 30-latka oraz kierowania gróźb karalnych wobec pokrzywdzonych. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u