Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Mieszkańcy miasta i gminy Działoszyn wybrali nowego radnego

Mieszkańcy miasta i gminy Działoszyn wybrali nowego radnego

wyborywdzialoszynieJak informuje Radio Ziemi Wieluńskiej, w związku z rezygnacją Adama Stachery z mandatu radnego Rady Miejskiej w Działoszynie koniecznie było przeprowadzenie wyborów uzupełniających. Wzięło w nich udział czterech kandydatów: Adam Bednarek, Marcin Jurowski, Bogumił Chodak i Marek Leszczyński. Do wyborczych urn mieszkańcy Działoszyna wybrali się w niedzielę, 13 czerwca.

 

- Mieszkańcy dokonali wyboru nowego radnego – mówi Rafał Drab, burmistrz Działoszyna. – Myślę, że ta współpraca również będzie nam się układać. Przypomnę, że pan Adam Stachera objął funkcję wiceburmistrza Pajęczna, na jego miejsce został wybrany teraz pan Marek Leszczyński. Udało się wygrać wybory, chciałbym więc serdecznie pogratulować i oczywiście zapraszam do współpracy. Ogółem oddano 210 ważnych głosów. Marek Leszczyński wygrał zdecydowaną większością, ponieważ uzyskał poparcie 124 wyborców.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u