Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności UWAGA!!! WYŚCIG KOLARSKI „SOLIDARNOŚCI” I OLIMPIJCZYKÓW- BĘDĄ UTRUDNIENIA W RUCHU

UWAGA!!! WYŚCIG KOLARSKI „SOLIDARNOŚCI” I OLIMPIJCZYKÓW- BĘDĄ UTRUDNIENIA W RUCHU

wyscig24 czerwca na terenie powiatu sieradzkiego odbędzie się III etap XXXII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Na czas przejazdu kolarzy będą występować utrudnienia w ruchu drogowym. Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do poleceń wszystkich służb!

 

Peleton wjedzie na teren powiatu sieradzkiego w miejscowości Glinno (gminie Warta) około godziny 18. Następnie kolumna zawodników kierować się będzie do miejscowości Włyń, Warta i drogą krajową numer 83 do miejscowości Baszków i Kościerzyn. Następnie uczestnicy wyścigu przejadą do drogi krajowej numer 12 w kierunku Sieradza. Peleton wjedzie ulicą POW, następnie przez Rondo Lecha Kaczyńskiego, ulicą Sienkiewicza Warcką, Żwirki i Wigury i na Plac Wojewódzki. Następnie kolumna zawodników rozpocznie pętlę na terenie miasta. Rozpocznie się ona na ulicy Piłsudskiego, następnie ulicami Aleja Pokoju, Jana Pawła II i Aleją Grunwaldzką, po czym kolarze wrócą na ulicę POW. Zawodnicy ponownie wjadą na Rondo Lecha Kaczyńskiego, w ulicę Sienkiewicza, Warcką, Żwirki i Wigury i na Plac Wojewódzki, gdzie przewidziana jest meta III etapu wyścigu.
Od godziny 17.45 należy spodziewać się dużych utrudnień w ruchu. Na czas przejazdu zawodników całkowicie zamknięta będzie droga od miejscowości Glinno do Baszkowa. W tym samym czasie wstrzymany będzie ruch na odcinku od ronda (w okolicy miejscowości Smardzew) do miejscowości Kościerzyn, a od godziny 18.15 wstrzymany będzie ruch od ronda (w okolicach miejscowości Smardzew) przez cały teren Sieradza. Czas zakończenia III etapu wyścigu przewidywany jest na godzinę18.45- 19.00.
Ruch sukcesywnie wznawiany będzie po przejeździe wszystkich ekip. Policjanci zabezpieczający imprezę, czuwać będą nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników. Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do poleceń wszystkich służb! Szczegóły na stronie organizatora http://www.wyscig.com.pl/

KPP w Sieradzu

wyscigkolarski

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u