Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 60 tysięcy e-booków dla czytelników zduńskowolskiej biblioteki

60 tysięcy e-booków dla czytelników zduńskowolskiej biblioteki

ebookiezdNie masz zaległości w bibliotece? Masz aktualną kartę? Możesz skorzystać z blisko 60 tysięcy e-booków! To oferta dla czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli! Książnica znalazła się w gronie kilkudziesięciu bibliotek w kraju oferujących swoim czytelnikom stały dostęp do szerokiej oferty e-booków i audiobooków na platformie Legimi.

 

Dzięki tej możliwości każdy użytkownik otrzyma stały i wygodny dostęp do tysięcy książek on-line. Z bezpłatnej dla czytelników naszej biblioteki internetowej wypożyczalni Legimi zawierającej blisko 60 tysięcy e-booków i audiobooków – w tym aktualnych hitów wydawniczych i pozycji cenionych autorów literatury obyczajowej, fantastycznej, kryminalnej, dziecięcej i młodzieżowej oraz faktu i reportaży – skorzystać może każdy czytelnik powyżej 15. roku życia, posiadający ważną kartę czytelnika. Jakie warunki trzeba spełnić? Cytujemy za MBP:
1. Aby uzyskać kod dostępu do zasobu Legimi musisz posiadać ważną kartę biblioteczną Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli.
2. Przyjdź do Wypożyczalni dla dorosłych i młodzieży przy ul. Łaskiej 12 (parter) i odbierz darmowy kod dostępu. Pamiętaj! Kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym przypadku wygasa.
3. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia się, z zachowaniem zasady, że jeden kod dostępu wydawany jest osobie zgłaszającej się osobiście po jego odbiór.
4. Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę, to kody wydawane są od najbliższego poniedziałku.
5. Załóż konto w serwisie Legimi, na stronie http://www.legimi.pl/lodzkie
}6. Podaj kod dostępu.
7. Aplikacja Legimi dostępna jest na wszystkich urządzeniach przenośnych (tablety, e-czytniki, smartfony) i wszystkich systemach operacyjnych (iOS, Android, Windows).

Usługa nie obejmuje dostępu na czytniki Kindle.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u