Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Postrzelony z wiatrówki stracił wzrok

Postrzelony z wiatrówki stracił wzrok

policjaaZarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszał 22-letni zduńskowolanin. Mężczyzna strzelał z wiatrówki w kierunku pokrzywdzonego. Jedna z kul trafiła go w oko. Teraz grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

 

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 19 czerwca po północy, w centrum Zduńskiej Woli. Dyżurny zduńskowolskiej jednostki policji odebrał wezwanie dotyczące postrzelenia osoby wiatrówką. Natychmiast skierował na miejsce patrol interwencyjny. Policjanci dotarli pod wskazany adres w momencie, gdy pokrzywdzonemu pomocy udzielało pogotowie. Okazało się, iż zduńskowolanin w trakcie szarpaniny został postrzelony w twarz z broni zasilanej CO2. Jeden z postrzałów okazał się tragiczny w skutkach i trafił pokrzywdzonego w oko pozbawiając go widzenia. W trakcie ucieczki ranny mężczyzna został jeszcze postrzelony kilkukrotnie przez napastnika. Agresor uciekł zanim stróże prawa dotarli na miejsce.
Pokrzywdzony trafił do szpitala, a sprawą zajęli się zduńskowolscy „kryminalni”. Przeglądali nagrania z kamer monitoringu miejskiego, docierali do kolejnych świadków zajścia. Wykonana przez nich praca przyniosła wymierne efekty. Ustalili sprawcę spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, który chciał uniknąć odpowiedzialności ukrywając się na terenie gminy Zapolice. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Odpowie teraz za zbrodnię, za którą grożą co najmniej trzy lata pozbawienia wolności. Prokurator oddał sprawcę pod dozór policji.

KPP w Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u