Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pijany kierowca zatrzymany przez przypadkowych świadków

Pijany kierowca zatrzymany przez przypadkowych świadków

policja29-letni kierowca Peugeota, który uszkodził dwa samochody zaparkowane przed dyskoteką w gminie Złoczew, miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany dzięki szybkiej reakcji świadków.

 

18 lipca około godziny 4.30 dyżurny sieradzkiej policji został powiadomiony o ujęciu nietrzeźwego kierowcy pod dyskoteką w gminie Złoczew. Policjanci ustalili, że 29-letni kierowca osobowego Peugeota wyjeżdżając z parkingu uszkodził dwa zaparkowane tam samochody. Zainterweniowali świadkowie, którzy uniemożliwili mu dalszą jazdę i powiadomili policję. 29-letni mieszkaniec Wielunia miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.
Został zatrzymany i przewieziony do komendy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów na minimum trzy lata. Obligatoryjne zasądzane jest również od sprawców świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. 29-latek został również ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji.

KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyCoś na dobry rok szkolny

--------------------------

Nauczycielka przechadzała się po klasie obserwując rysujące dzieci. Od czasu do czasu zaglądała, jak idzie praca. Podeszła do dziewczynki, która w skupieniu coś rysowała. Nauczycielka spytała ją, co rysuje.
- Rysuję Boga - odpowiedziała Zosia.
- Ale przecież nikt nie wie, jak Bóg wygląda - powiedziała zaskoczona nauczycielka.
Zosia mruknęła, nie przerywając rysowania:
- Za chwilę będą wiedzieli.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u