Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wypadek w Mieleszynku. Strażacy mieli szczęście

Wypadek w Mieleszynku. Strażacy mieli szczęście

wypadekWieruszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności i poszukują sprawcy wypadku drogowego, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Mieleszynku, w powiecie wieruszowskim. Radiowóz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie w celu uniknięcia zderzenia czołowego zjechał z drogi i wywrócił się na skarpę przydrożnego rowu.

 

Do tego wypadku drogowego doszło 23 lipca po godzinie 17 na drodze powiatowej w Mieleszynku. Według wstępnych ustaleń, kierujący oznakowanym radiowozem strażackim, 41 – letni funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie, jadący bez sygnałów uprzywilejowanych w kierunku Bolesławca, aby uniknąć zderzenia czołowego z innym pojazdem, zjechał z jezdni i wywrócił się na skarpę przydrożnego rowu. Sprawca zdarzenia, kierujący pojazdem typu suv, prawdopodobnie Hyundai Tucson, który zjechał na przeciwległy pas ruchu, uciekł z miejsca tego zdarzenia.
W wyniku wypadku trzech funkcjonariuszy straży pożarnej zostało przetransportowanych do szpitala. Znacznemu uszkodzeniu uległ również radiowóz strażacki marki Mann, którego kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają sprawcę tego wypadku i dokładne okoliczności tego zdarzenia.

asp. sztab. Damian Pawlak
Rzecznik Prasowy KPP w Wieruszowie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzychodzi karzeł do księgarni...

---------------------------------

Przychodzi karzeł do księgarni i pyta:
- Czy są jakieś książki o dyskryminacji karłów?
- Oczywiście, o, tam, na najwyższej półce.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u