Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Miał cztery promile, jechał motorowerem bez uprawnień i...

Miał cztery promile, jechał motorowerem bez uprawnień i...

policja2To gigantyczny pechowiec, bo zatrzymał go policjant poza służbą, pełniący na co dzień funkcję oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. Nasz bohater, pijany w dym jechał sobie aż... się przewrócił. Widząc, że kierujący motorowerem stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię, policjant natychmiast zatrzymał się chcąc udzielić pierwszej pomocy. Kiedy tylko wyczuł alkohol, powiadomił dyżurnego jednostki.

 

Do zdarzenia doszło 11 września w godzinach popołudniowych we wsi Bogumiłowice. Policjant z pajęczańskiej komendy - podkreślmy, że w czasie wolnym od służby - był świadkiem wspomnianego zdarzenia. Pechowiec, 42-letni mieszkaniec gminy Sulmierzyce, na szczęście nie doznał żadnych obrażeń, jednak jego zachowanie oraz woń alkoholu wyraźnie wskazywało na to, że był pijany. Policjant uniemożliwił mężczyźnie dalszą jazdę i natychmiast powiadomił o tym dyżurnego pajęczańskiej komendy. Nieszczęśnik poddany badaniu na zawartość alkoholu "wydmuchał" ponad 4 promile alkoholu i dodatkowo posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
O dalszym losie skrajnie nieodpowiedzialnego kierowcy zdecyduje teraz sąd, a grozić mu może nawet kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTrzeba ufać

Ostatnio żona mi zakomunikowała:
- Więcej to ty już z kumplami pić nie będziesz.
A ja patrzę na nią, uśmiecham się i myślę sobie:
- Tyle lat po ślubie a w niej wciąż tyle optymizmu

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u