Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jeździec bez głowy szalony za kierownicą

Jeździec bez głowy szalony za kierownicą

policja220-letni kierujący samochodem Seat Leon przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym aż o 112 km/h. Młodzieniec stracił prawo jazdy na trzy miesiące. To wykroczenie zarejestrowali funkcjonariusze z poddębickiej „drogówki”.

 

W południe 14 października w miejscowości Praga w gminie Poddębice, policjanci z wydziału ruchu drogowego namierzyli Seata Leona, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. 20-letni mieszkaniec powiatu poddębickiego jechał aż 162 km/h. Piratowi drogowemu zostało zatrzymane prawo jazdy na okres trzech miesięcy, został ukarany 500-złotowym mandatem oraz 10 punktami karnymi.
Przypominamy, że nadmierna prędkość nadal jest jedną z głównych przyczyn wypadków. Przecenianie własnych umiejętności, brak rozwagi i wyobraźni za kierownicą może kosztować czyjeś życie. Kierujący, który w terenie zabudowanym przekroczy prędkość o co najmniej 50 km/h traci prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Jeśli mimo to nadal będzie kierował pojazdami, okres bez prawa jazdy przedłuży się do sześciu miesięcy. Kolejne wykroczenie w tym okresie skutkować będzie ponownym przystąpieniem do egzaminu na prawo jazdy. Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu i spokojną jazdę. Przekraczając prędkość narażamy bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu.

sierż. Beata Orłowska
Oficer Prasowy KPP w Poddębicach

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySzczęśliwi czasu nie liczą...

Żona do spokojnie zasypiającego po stosunku męża:
- Uuu...Tylko dwie minutki...? To raczej maleńko.
Mąż odwracając się do niej i uśmiechając się tajemniczo odpowiada:
- Kochanie, szczęśliwi czasu nie liczą...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u