Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wcisnął gaz za mocno, bo był pijany

Wcisnął gaz za mocno, bo był pijany

policjaSrogo zostanie ukarany kierowca zatrzymany przez wieruszowskich policjantów. Ten mieszkaniec powiatu wieruszowskiego znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się, że mężczyzna kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Za takie przestępstwo, grozi kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy i wysoka grzywna.

 

Działo się to 13 października tuż przed godziną 17. Policjanci wieruszowskiej „drogówki” zatrzymali w Sokolnikach, na drodze wojewódzkiej 482 Forda Focusa, którego kierujący w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 28 km/h. Autem kierował 48 – letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego.
W trakcie kontroli funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Po badaniu alkomatem okazało się, że 48 – latek miał w organizmie aż ponad dwa promile alkoholu. W tej sytuacji policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Teraz amator siadania za kółko na tzw. „podwójnym gazie”, odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Na dzień dobry policjanci zabrali delikwentowi prawo jazdy i ukarali mandatem karnym. O wysokości dalszych kar zdecyduje sąd.

Asp. sztab. Damian Pawlak
Oficer Prasowy KPP w Wieruszowie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySzczęśliwi czasu nie liczą...

Żona do spokojnie zasypiającego po stosunku męża:
- Uuu...Tylko dwie minutki...? To raczej maleńko.
Mąż odwracając się do niej i uśmiechając się tajemniczo odpowiada:
- Kochanie, szczęśliwi czasu nie liczą...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u