Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zmarł jeden z chłopców potrąconych przez pijanego kierowcę w Bogumiłowie

Zmarł jeden z chłopców potrąconych przez pijanego kierowcę w Bogumiłowie

samwypbogMimo wysiłku lekarzy, szybkiej akcji ratowników medycznych i śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego dziś w nocy w w szpitalu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zmarł 13-letni chłopiec, ofiara wczorajszego wypadku drogowego na drodze numer 480 z Sieradza do Burzenina. Sprawca wypadku, 27-letni zduńskowolanin miał ponad dwa i pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu!

 

Do tragicznego wypadku, potrącenia dwóch chłopców w wieku trzynastu i dwunastu lat, doszło wczoraj kilka minut po godzinie piętnastej na wysokości wsi Bogumiłów. Chłopcy jechali rowerami w kierunku Sieradza. Wtedy najechał na nich samochód marki osobowy marki Seat prowadzony przez kierowcę, który był nie tylko pijany, ale także pod wpływem narkotyków. Samochód dachował i wpadł do rowu. Młodszy z chłopców odniósł lżejsze obrażenia. Sprawcę wypadku zatrzymała policja do wytrzeźwienia. Dziś jest przesłuchiwany. Za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym zostanie najprawdopodobniej aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwunastu.

(lek.)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWesoły staruszek wychodzi z przerębli i...

Siarczysty mróz. Grupka grubo odzianych gapiów stoi wokół przerębla, w którym kąpie się staruszek w bardzo, ale to bardzo podeszłym wieku. Wychodzi w końcu z wody na lód, zaczyna wycierać pomarszczone, przygarbione ciało ręcznikiem i głośno mruczy:
- Byle do setki, byle do setki, byle do setki.
Ktoś z trzęsących się z zimna gapiów pyta staruszka: - A po setce?
- A po setce? Wypijemy z żoną coś mocniejszego jak wrócę do domu!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u