Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zmarł jeden z chłopców potrąconych przez pijanego kierowcę w Bogumiłowie

Zmarł jeden z chłopców potrąconych przez pijanego kierowcę w Bogumiłowie

samwypbogMimo wysiłku lekarzy, szybkiej akcji ratowników medycznych i śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego dziś w nocy w w szpitalu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zmarł 13-letni chłopiec, ofiara wczorajszego wypadku drogowego na drodze numer 480 z Sieradza do Burzenina. Sprawca wypadku, 27-letni zduńskowolanin miał ponad dwa i pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu!

 

Do tragicznego wypadku, potrącenia dwóch chłopców w wieku trzynastu i dwunastu lat, doszło wczoraj kilka minut po godzinie piętnastej na wysokości wsi Bogumiłów. Chłopcy jechali rowerami w kierunku Sieradza. Wtedy najechał na nich samochód marki osobowy marki Seat prowadzony przez kierowcę, który był nie tylko pijany, ale także pod wpływem narkotyków. Samochód dachował i wpadł do rowu. Młodszy z chłopców odniósł lżejsze obrażenia. Sprawcę wypadku zatrzymała policja do wytrzeźwienia. Dziś jest przesłuchiwany. Za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym zostanie najprawdopodobniej aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwunastu.

(lek.)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTwój grzech jest większy niż mój

– Byłem u spowiedzi…
– i…?
– Kapłan powiedział mi, że nie powinienem nigdy się z tobą spotykać, że od samego początku to było złe. Jesteś mężatką i nigdy nie powinienem się do ciebie zbliżyć…
– A powiedziałeś temu ,,kapłanowi'', że sam masz dwie żony: jedną kościelną, drugą ,,cywilną''?
– Nie, po co?! Przecież nie pytał!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u