Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Warneńczyka z chodnikiem

Warneńczyka z chodnikiem

untitled-5_1200x800Można powiedzieć wreszcie! Bo wiele lat czekali na nowy chodnik mieszkańcy ulicy Warneńczyka na osiedlu Hetmańskim. Jak nas informuje Michał Sitarek z Referatu Promocji Urzędu Miasta w Sieradzu, właśnie trwają prace przy budowie tego.

 

Koszt inwestycji to ponad 680 tys. zł, a wykonawcą prac jest sieradzka firma Bud Trans. Po stronie numerów parzystych na ulicy Warneńczyka powstanie chodnik o łącznej długości 370 m i szerokości 3 m. Po stronie numerów nieparzystych chodnik o długości 100 metrów i szerokości 2 metrów. W ramach inwestycji wykonane zostaną również zjazdy do posesji i krawężniki. Co ważne – na ulicy Warneńczyka pojawi się także nowoczesne oświetlenie typu Led. Nowe słupy oświetleniowe zastąpią stare latarnie. Prace powinny zakończyć się jeszcze w tym roku.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWesoły staruszek wychodzi z przerębli i...

Siarczysty mróz. Grupka grubo odzianych gapiów stoi wokół przerębla, w którym kąpie się staruszek w bardzo, ale to bardzo podeszłym wieku. Wychodzi w końcu z wody na lód, zaczyna wycierać pomarszczone, przygarbione ciało ręcznikiem i głośno mruczy:
- Byle do setki, byle do setki, byle do setki.
Ktoś z trzęsących się z zimna gapiów pyta staruszka: - A po setce?
- A po setce? Wypijemy z żoną coś mocniejszego jak wrócę do domu!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u