Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności "Od malucha do seniora", ale konsultacje z dorosłymi

"Od malucha do seniora", ale konsultacje z dorosłymi

aktualnosci_b4eebd398891811bd19dc2942f6d24db_view2Urząd Miasta Sieradza zaprasza na konsultacje społeczne projektu dotyczącego stworzenia wielopokoleniowego placu zabaw i rekreacji "Od malucha do seniora".

 

Plac ma powstać w przyszłym roku na 43 arach terenu pomiędzy blokami przy ul. Mickiewicza 8 i 10. Sieradzki magistrat pozyskał na to zadanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych1 mln zł, czyli całość szacowanych kosztów inwestycji. Plany przewidują utworzenie tak zwanego parku kieszonkowego z kącikiem dla seniora (nasadzenia, pielęgnacja zieleni, rabaty kwietne); modernizację boiska wielofunkcyjnego, remont nawierzchni utwardzonych, dróg dojazdowych, parkingu i alejek; wymianę wyeksploatowanych urządzeń na placu zabaw a także zbudowanie kaskady wodnej, pełniącej rolę poidelka dla ptaków. Dla tych pojawią się także budki lęgowe na drzewach. Plac będzie oświetlony i monitorowany. Postawione zostaną również elementy małej architektury. Konsultacje w sprawie szczegółów planowanej inwestycji odbędą się w najbliższy czwartek (9 grudnia) o godz. 15 w formule on-line.
Link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/82745052827?pwd=MW55SEtPMk5OeEpJQkx2MkZHL3pFZz09

Michał Sitarek
Referat Promocji UM w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWesoły staruszek wychodzi z przerębli i...

Siarczysty mróz. Grupka grubo odzianych gapiów stoi wokół przerębla, w którym kąpie się staruszek w bardzo, ale to bardzo podeszłym wieku. Wychodzi w końcu z wody na lód, zaczyna wycierać pomarszczone, przygarbione ciało ręcznikiem i głośno mruczy:
- Byle do setki, byle do setki, byle do setki.
Ktoś z trzęsących się z zimna gapiów pyta staruszka: - A po setce?
- A po setce? Wypijemy z żoną coś mocniejszego jak wrócę do domu!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u