Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności To prawdziwy narkotykowy rekordzista. Policja znalazła na jego posesji 10 kilogramów marihuany

To prawdziwy narkotykowy rekordzista. Policja znalazła na jego posesji 10 kilogramów marihuany

259-147183Sieradzcy kryminalni zatrzymali 40-latka, który na swojej posesji ukrywał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli ponad 10 kilogramów marihuany i 200 łodyg konopi indyjskich. Zatrzymany usłyszał prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy nielegalnych roślin. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

 

Dzięki pracy sieradzkich kryminalnych na czarny rynek nie trafi ponad 10 kilogramów marihuany. Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop 40-letniego mieszkańca powiatu sieradzkiego, którego od pewnego czasu podejrzewali o ten nielegalny "biznes". Ustalili, że mężczyzna na terenie swojej posesji mógł ukrywać znaczne ilości narkotyków. Wieczorem 22 kwietnia pojechali do jego miejsca zamieszkania. Zastali tam kompletnie zaskoczonego mężczyznę. Zaraz po wejściu na posesję policjanci mieli pewność, że ich przypuszczenia się potwierdzą. Wszędzie unosił się charakterystyczny zapach marihuany. Na strychu budynku gospodarczego policjanci znaleźli dużą ilość ściętych łodyg konopi indyjskich. Kolejne krzewy znajdowały się w przedsionku domu mieszkalnego. Natomiast w szafkach w pokoju ukryte były torby foliowe z suszem roślinnym.
40-latek oświadczył, że narkotyki należą do niego. Twierdził, że znalazł je w lesie i posiada je na własny użytek. Policjanci zabezpieczyli ponad 200 łodyg konopi oraz ponad 10 kilogramów suszu. Wstępne badanie potwierdziło, że była to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy konopi indyjskich. Za te przestępstwa grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją Prokuratora Rejonowego w Sieradzu podejrzany został objęty policyjnym dozorem. 40-latek w przeszłości nie wchodził w konflikt z prawem.

asp.sztab. Agnieszka Kulawiecka
Oficer Prasowy KPP w Sieradzu

259-147181

259-147180

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRóżne mogą być prezenty dla nauczycieli

Jeszcze nie tak dawno powszechnym zwyczajem w polskich szkołach było dawanie prezentom wychowawcom klas. Tak też było w klasie IIIB w Szkole Podstawowej w Brzęczyszczykowicach.
Zosia, której mama ma kwiaciarnię, przyniosła pudło. - Zosiu, tam na pewno są kwiaty - mówi wychowawczyni.
- Oj, skąd pani wie...
Kolejnym darczyńcą był Marcinek, którego tata był cukiernikiem.
- W tym pięknym pudełku na pewno są smakowite ciasteczka? - zapytała nauczycielka.
- Tak, zgadła pani - odpowiedział Marcinek. Następny w kolejce z prezentem był Stasio, którego tatuś prowadził ekskluzywny sklep alkoholowy.
- Oj, z tego pudełka coś przecieka - powiedziała pani i polizała ciecz.
- To na pewno wino? - Nie odpowiedział Stasio. Więc pani polizała jeszcze raz mówiąc:
- Że też nie poznałam, to koniak?
- Nie odpowiedział Staś - świnka morska...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u