Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Maszyna rolnicza wciągnęła rękę kobiety

Maszyna rolnicza wciągnęła rękę kobiety

strazDo tragicznego wypadku doszło wczoraj w Białej Parceli, w powiecie wieluńskim. Jak informuje tamtejsze Radio Ziemi Wieluńskiej maszyna rolnicza wciągnęła rękę kobiety.

 

- Biała Parcela – zdarzenie dotyczące wciągnięcia ręki przez maszynę na jednej z posesji, w budynku gospodarczym. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej, z czego trzy z JRG w Wieluniu, jeden zastęp OSP. Działania zastępów straży polegały na wyciągnięciu ręki osoby poszkodowanej z maszyny rolniczej. Na miejscu były patrol policji i zespół ratownictwa medycznego. – relacjonował w RZW rzecznik prasowy wieluńskiej straży pożarnej Grzegorz Kasprzyczak.
- Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy do którego doszło dzisiaj na terenie jednej z firm w gminie Biała. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów 22-latka, obsługująca maszynę do rozdrabniania kabli doznała urazu ręki. Kobieta śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przewieziona została do szpitala. O zdarzeniu poinformowano Państwową Inspekcję Pracy. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia – mówiła w RZW rzeczniczka prasowa wieluńskiej policji Katarzyna Grela.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDlaczego postrzelił gajowego?

Rozprawa w sądzie. Sędzia pyta oskarżonego:
- A więc oskarżony przyznaje się, że w czasie polowania postrzelił gajowego?
- Tak, przyznaję się.
- Czy oskarżony może podać jakieś okoliczności łagodzące?
- Tak, gajowy nazywa się Zając!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u