Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Czy mamy w Polsce sprawiedliwość? Czy odpowie na to pytanie były minister sprawiedliwości?

Czy mamy w Polsce sprawiedliwość? Czy odpowie na to pytanie były minister sprawiedliwości?

aktTOMEK129"Czy mamy w Polsce sprawiedliwość?" - to tytuł wykładu, jaki dla przybyłych nań w Zduńskiej Woli wygłosi już w czwartek, 11 kwietnia Krzysztof Kwiatkowski.

 

„Czy mamy w Polsce sprawiedliwość?” - na to pytanie odpowiedź zechcą poznać zapewne nie tylko słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy spotkanie z posłem PO, a wcześnej ministrem sprawiedliwości z lat 2009–2011 i prokuratorem generalnym w rządzie Donalda Tuska zorganizowali. Początek wykładu o godz. 17 w sali wystawienniczej Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli (ul. Łaska 12). Prelekcja będzie miała charakter otwarty i uczestniczyć w niej może każdy. Wstęp wolny. Więcej o prelegencie na: http://www.kwiatkowski.lodz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=94&Itemid=89 http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Kwiatkowski_(polityk)

Tekst i fot.:ED

FOTO Ostatnio Krzysztof Kwiatkowski gościł w Zduńskiej Woli w lipcu 2012 roku podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielmego pod ratusz

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDlaczego postrzelił gajowego?

Rozprawa w sądzie. Sędzia pyta oskarżonego:
- A więc oskarżony przyznaje się, że w czasie polowania postrzelił gajowego?
- Tak, przyznaję się.
- Czy oskarżony może podać jakieś okoliczności łagodzące?
- Tak, gajowy nazywa się Zając!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u