Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Uciekał przed policją, bo był pijany

Uciekał przed policją, bo był pijany

polPolicjanci zatrzymali po pościgu 38-letniego mieszkańca gminy Widawa, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierujący osobowym citroenem miał we krwi ponad 2,5 promila alkoholu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i ucieczkę przed policją może grozić do 5 lat więzienia.

 

W poniedziałek, 1 sierpnia około godziny 18 policjanci z widawskiego komisariatu patrolując okolice wsi Patoki zauważyli osobowego Citroena. Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenie, że może być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać auto do kontroli. Policjanci dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Ten zignorował ich polecenia i gwałtownie przyśpieszył. Funkcjonariusze podjęli pościg za samochodem. Po krótkiej ucieczce policjanci zatrzymali pojazd i szybko wyszło na jaw, co było powodem takiego zachowania kierowcy. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. 38-letni mieszkaniec gminy Widawa wkrótce usłyszy zarzuty. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz ucieczkę przed policją grozi do 5 lat więzienia.
Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, stanowi potencjalne zagrożenie. Apelujemy: piłeś alkohol - nie wsiadaj za kierownicę! Jeżeli jesteś świadkami takiego zachowania - reaguj! Od naszej postawy może zależeć czyjeś życie.

asp. sztab. Katarzyna Staśkowska
Oficer Prasowy KPP w Łasku

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTwój grzech jest większy niż mój

– Byłem u spowiedzi…
– i…?
– Kapłan powiedział mi, że nie powinienem nigdy się z tobą spotykać, że od samego początku to było złe. Jesteś mężatką i nigdy nie powinienem się do ciebie zbliżyć…
– A powiedziałeś temu ,,kapłanowi'', że sam masz dwie żony: jedną kościelną, drugą ,,cywilną''?
– Nie, po co?! Przecież nie pytał!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u