Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Weekend z wojskiem w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku

Weekend z wojskiem w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku

14wojskowy„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą się centralne obchody Święta Wojska Polskiego oraz 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Na te dni Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Wojsko Polskie zaplanowało liczne wydarzenia o charakterze państwowym, patriotyczno-religijnym, kulturalnym oraz rozrywkowym. Zaprasza wszystkich na place miast i miasteczek, do lokalnych jednostek wojskowych oraz na skwery, do parków i na ulice.

 

- Razem świętujmy święto naszych żołnierzy i wiktorię Polski w walce z rosyjskim najeźdźcą w 1920 roku. To święto jest świętem nas wszystkich. Razem na piknik! - zachęca MON. W całym kraju zorganizowanych zostanie kilkadziesiąt pikników wojskowych, na których będzie można zobaczyć to co w Wojsku Polskim najlepsze – będzie nowoczesny sprzęt wojskowy, wojskowa muzyka, grochówka oraz oczywiście sami bohaterowie dnia – żołnierze wszystkich rodzajów polskich sił zbrojnych. Będą atrakcje dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych. Jeden z nich odbędzie się na terenie 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku. 14 sierpnia od godz. 14 do 18. Dla każdego znajdzie się miejsce i każdy znajdzie tu coś ciekawego.

UWAGA! Piknik odbędzie się na parkingu przy Jednostce Wojskowej 1158 przy ul. 9 Maja 95. Samochody można będzie parkować na placu targowiska miejskiego w Łasku i przemieścić się pieszo ul. Spółdzielczą na miejsce Pikniku.

KaMi S

weekendlask

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTrzeba ufać

Ostatnio żona mi zakomunikowała:
- Więcej to ty już z kumplami pić nie będziesz.
A ja patrzę na nią, uśmiecham się i myślę sobie:
- Tyle lat po ślubie a w niej wciąż tyle optymizmu

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u