Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Aspirant Katarzyna Staśkowska znów na medal!

Aspirant Katarzyna Staśkowska znów na medal!

260-155542Asp. sztab. Katarzyna Staśkowska, policjantka z Łasku, na zakończenie sezonu startowego ponownie stanęła do rywalizacji w zawodach kulturystyki i fitness Festiwalu Sportów Sylwetkowych IFBB NPC PRO QUALIFIER Roberta Piotrkowicza, rozgrywanych w miniony weekend w podwarszawskich Markach. Po zaciętej rywalizacji i wyjściu w trzech kategoriach zajęła II, IV i V miejsce.

 

Zawody „Fitness Authority Battle of Champions Pro Qualifier” odbyły się w niedzielę, 18 września na scenie Mareckiego Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego. Katarzyna Staśkowska wystartowała w trzech kategoriach: Masters +35, Novice oraz Women’s Figure Open. Po porównaniach w poszczególnych kategoriach oraz prezentacji indywidualnej nasza policjantka zajęła V miejsce w kategorii Masters +35, IV lokatę w open figure i zdobyła srebrny medal w kategorii Novice Figure. Jak podkreśla sama zawodniczka, to był dla niej przełomowy rok, podczas którego zmieniła federację, musiała też nauczyć się nowego pozowania, co wcale nie jest łatwą sztuką. To był też długi sezon startowy, bo pierwsze wyjścia na scenę Katarzyna Staśkowska miała już w kwietniu i maju. Niedzielnym startem kończy tym samym swój sezon startowy i już wspólnie z trenerem planują przygotowania na przyszły rok. Teraz czas na regenerację i zasłużony odpoczynek.
Przypomnijmy, że asp. sztab. Katarzyna Staśkowska jest oficerem prasowym w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku. Od 2017 roku jej nową pasją stały się sporty sylwetkowe. To utytułowana zawodniczka. Ma na swoim koncie między innymi tytuły wielokrotnej Mistrzyni Polski, kilkukrotnej Mistrzyni Europy oraz Wicemistrzyni i Mistrzyni Świata wielu federacji IBFF, WPF, WBBF, PCA, NABBA.

Tekst i foto: KPP w Łasku

260-155546

260-155543

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTrzeba ufać

Ostatnio żona mi zakomunikowała:
- Więcej to ty już z kumplami pić nie będziesz.
A ja patrzę na nią, uśmiecham się i myślę sobie:
- Tyle lat po ślubie a w niej wciąż tyle optymizmu

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u