Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Tylko trzy propozycje do Budżetu Obywatelskiego Błaszek na 2023 rok

Tylko trzy propozycje do Budżetu Obywatelskiego Błaszek na 2023 rok

BO2023W tym roku tylko trzy propozycje złożyli mieszkańcy Błaszek do Budżetu Obywatelskiego na rok 2023. To: Wykonanie bramy wejściowej Miejskiego Stadionu w Błaszkach, Zakup szafek uczniowskich dla Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach oraz Rozświetlone Boże Narodzenie (naprawa i doposażenie iluminacji świetlnych).

 

Głosowanie odbywać się będzie poprzez oddanie na jednej karcie trzech głosów, po jednym na każdy inny projekt. Ze względu na wymagania formalne i w związku z tym, że wpłynęły tylko trzy propozycje zadań, w tym roku oddawane będą głosy tylko na te zadania.
Głosowanie nad projektami do Błaszkowskiego Budżetu Obywatelskiego 2023 odbędzie się w od 3 do 7 października w godz. 7.30 - 15.30 w Urzędzie Miejskim w Błaszkach w Referacie Inwestycji i Zamówień Publicznych pokoju nr 9. Karty do głosowania będą dostępne na stronie internetowej www.blaszki.pl oraz w Urzędzie Miejskim w Błaszkach, także w pokoju nr 9.
Uprawnionym do głosowania jest każdy mieszkaniec Błaszek, który ukończył 13 lat. Na karcie do głosowania należy podać swoje imię i nazwisko, wpisać numer PESEL i złożyć czytelny podpis. Na zadania finansowane z Budżetu Obywatelskiego gmina zarezerwowała 50 tys. zł.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTrzeba ufać

Ostatnio żona mi zakomunikowała:
- Więcej to ty już z kumplami pić nie będziesz.
A ja patrzę na nią, uśmiecham się i myślę sobie:
- Tyle lat po ślubie a w niej wciąż tyle optymizmu

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u