Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Złodzieje cokolwiek nerwowi byli i...

Złodzieje cokolwiek nerwowi byli i...

264-155744W ręce wieluńskich policjantów pionu kryminalnego wpadła czwórka złodziei z Bytomia, podejrzanych o kradzieże w sklepach na terenie Wielunia. Zatrzymani to trzej mężczyźni i kobieta, w wieku od 20 do 32 lat. Ich łupem padały; markowe obuwie, artykuły odzieżowe i przemysłowe o łącznej wartości około 2800 złotych. Wszyscy usłyszeli już zarzuty kradzieży.

 

21 września wieluńscy kryminalni przy jednym z centrów handlowych zwrócili uwagę na zaparkowany samochód Opel Astra oraz dziwnie zachowanie osób, pojawiających się wokół niego. Podczas obserwacji uwagę funkcjonariuszy przykuł fakt, że co jakiś czas do auta podchodzą osoby i wkładają do bagażnika jakieś rzeczy. Młodzi mężczyźni i kobieta zachowywali się nerwowo. Policjanci podejrzewając, że mogli dokonywać kradzieży w pobliskim centrum handlowym, postanowili to sprawdzić. Okazało się, że policyjna intuicja ich nie zawiodła. Podczas sprawdzenia bagażnika pojazdu funkcjonariusze znaleźli 10 par markowego obuwia, artykuły odzieżowe oraz przemysłowe. Cała czwórka nie posiadała dowodów zakupu tych towarów. Funkcjonariusze skrupulatnie zbierając materiał dowodowy ustalili, że wszystkie te rzeczy pochodziły z kradzieży. Zostały one tego samego dnia, wcześniej skradzione ze sklepów na ternie Wielunia.
Policjanci dotarli do pokrzywdzonych, którzy łączną wartość skradzionych towarów wycenili na około 2800 złotych. Trzej mężczyźni oraz kobieta w wieku od 20 do 32 lat, zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty kradzieży. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

asp.sztab. Katarzyna Grela
Oficer Prasowy KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTrzeba ufać

Ostatnio żona mi zakomunikowała:
- Więcej to ty już z kumplami pić nie będziesz.
A ja patrzę na nią, uśmiecham się i myślę sobie:
- Tyle lat po ślubie a w niej wciąż tyle optymizmu

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u