Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA. W REGIONIE ODBĘDĄ SIĘ JARMARKI

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA. W REGIONIE ODBĘDĄ SIĘ JARMARKI

10EZDJuż tylko nieco ponad miesiąc pozostał do Świąt Bożego Narodzenia. Już wiadomo, że jarmarki przedświąteczne odbędą się w Sieradzu, Zduńskiej Woli, Lututowie, Wieluniu i Wieruszowie. Co planują organizatorzy i do kiedy należy zgłaszać chęć uczestnictwa? O tym poniżej.

 

WIELUŃ

Już 18 grudnia odbędzie się Wieluński Jarmark Bożonarodzeniowy „Wieluńskie Dzwoneczki”. Zgłoszenia wystawców - wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 5 grudnia na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Informacje dla wystawców pod nr tel. 43 886 02 03. Opłata za stoisko handlowo - usługowe uzależniona jest od jego wielkośći: do 3 m - 100 zł netto; 4 - 6 m - 200 zł netto; 7 - 10 m - 300 zł netto; powyżej 10 m - 400 zł. Z opłaty zwolnione są stoiska stowarzyszeń, kół gospodyń, szkół, fundacji itp.

SIERADZ

Sieradzkie Centrum Kultury i Urząd Miasta Sieradz zapraszają: osoby indywidualne, placówki oświatowe, kulturalne, instytucje, firmy handlowe i gastronomiczne do udziału w tej dorocznej imprezie plenerowej. Uczestnicy Jarmarku zobowiązani są do sprzedaży artykułów związanych z symboliką Świąt Bożego Narodzenia. Organizator oddaje do dyspozycji stoiska namiotowe (3x3 m, istnieje też możliwość ustawienia własnego stoiska). Każdy z uczestników aranżuje wystrój stoiska we własnym zakresie, dotyczy również stołów. Kartę zgłoszenia należy dostarczyć do organizatora do dnia 28 listopada 2022 r. osobiście lub e-mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Organizator pobiera opłatę za stoiska. Karta zgłoszenia oraz regulamin do pobrania na stronie www.scksieradz.pl Sieradzkie Centrum Kultury www.scksieradz.pl tel. 43 677 72 16.

ZDUŃSKA WOLA

Targi Rękodzieła LOKALSI HANDMADE. Jesteś rękodzielnikiem? Wykonujesz wyroby użytkowe, dekoracyjne? Chcesz nieodpłatnie zaprezentować swoje wyroby podczas targów rękodzieła? Zgłoś się do nas! - zachęca MDK Ratusz. Już po raz czwarty przygotowujemy Targi Rękodzieła ,,Lokalsi Handmade”, które będą wspaniałą okazją do zakupu wyjątkowych, niepowtarzalnych ręcznie tworzonych wyrobów. Zapraszamy lokalnych rękodzielników do wzięcia udziału w naszych Targach. – Przedmiotem ekspozycji wystawienniczej mogą być ręcznie wykonane wyroby użytkowe i dekoracyjne, takie jak: jubilerstwo, grafika, serwety, obrusy, bieżniki, gobeliny, kilimy, ceramika, biżuteria, obrazki malowane na szkle, kartki, rzeźba, stroje, stroiki, ręcznie robione ozdoby świąteczne, wycinanki, kosmetyki handmade, hafty, malarstwo, snycerstwo, modelarstwo, plecionkarstwo, kowalstwo artystyczne, wyroby drewniane, metaloplastyka – mówi Wioletta Jagiełło z MDK. Targi Rękodzieła ,,Lokalsi Handmade” odbędą się 10 grudnia (sobota).Jeśli chcesz wziąć udział w naszych Targach, wyślij do nas swoje zgłoszenie karta ZGŁOSZENIA TARGI RĘKODZIĘŁA na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Zapoznaj się z regulaminem REGULAMIN LOKALSI Prześlij nam zdjęcia swoich prac, logo marki oraz informacje po sobie. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego zgłoszenia, dołączysz do grona wystawców. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 listopada. Do 29 listopada dokonamy wyboru uczestników, na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Liczba miejsc wystawowych jest ograniczona! Nie czekaj do ostatniej chwili!

WIERUSZÓW

Wieruszowski Dom Kultury zaprasza: Zapraszamy Państwa na Jarmark Bożonarodzeniowy oraz Mikołajki w Rynku! W ten przedświąteczny czas chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych wystawców i rękodzielników, twórców ludowych, placówki oświatowe, koła gospodyń wiejskich, warsztaty terapii zajęciowej oraz osoby prywatne do prezentacji swoich wyrobów. Jarmark odbędzie się 10 grudnia od godz. 15:00. Jarmark odbędzie się w budynku Wieruszowskiego Domu Kultury jak i na ulicy Rynek koło Urzędu Miejskiego. Na zewnątrz trzeba posiadać swój namiot i stoły. Nie zapewniamy źródła prądu na zewnątrz budynku. Podczas trwania jarmarku zaprosimy dzieci i dorosłych na przedstawienie plenerowe, Święty Mikołaj na wesoło, parada mikołajkowa, spektakl ogniowo pirotechniczny w stylizacji świątecznej. Udział w Jarmarku jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia: WDK tel. 62 78 41 080, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

LUTUTÓW

Drodzy Wystawcy! Serdecznie zapraszamy do współtworzenia Jarmarku Bożonarodzeniowego w Lututowie, który odbędzie się 11 grudnia (niedziela). Do udziału w Jarmarku zapraszamy rękodzielników, twórców ludowych, Koła Gospodyń Wiejskich oraz wszystkich chętnych wystawców. Nie może was zabraknąć podczas tego wspaniałego wydarzenia! Zgłoszenia przyjmujemy do 25.11.2022 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Lututowie (e- mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , nr tel. 438714013).

KaMi S

JARMARKSIERADZ

18WIELUN

10WIERUSZOW

11LUTUTOW

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u