Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wspólnie z Klubem Miłośników Fantastyki „Sagitta” zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z komiksami „Dymkiem po łapkach”, które odbędzie się 22 listopada 2022 r. o godzinie 11.00.

Wspólnie z Klubem Miłośników Fantastyki „Sagitta” zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z komiksami „Dymkiem po łapkach”, które odbędzie się 22 listopada 2022 r. o godzinie 11.00.

Bierspotkanie_z_komiksamiNasza biblioteka sukcesywnie rozbudowuje ofertę komiksową, zarówno w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży, jak i w Wypożyczalni dla Dorosłych. Staramy się zainteresować komiksami różne grupy wiekowe, wychodząc z założenia, że wielu starszych czytelników wraca do komiksów po ustabilizowaniu swojej sytuacji życiowej i zawodowej i w dużej mierze z sentymentu.

 

 

Starsze pokolenie zachęca młodsze, a młodsze inspiruje swoich rodziców i dziadków. Podczas spotkania uczestnicy otrzymają szablon mapy myśli - ich zadaniem będzie napisanie lub narysowanie swoich skojarzeń związanych z komiksem jako medium. Celem spotkania jest prezentacja oferty biblioteki oraz zainteresowanie młodych odbiorców, ich rodziców i dziadków niekonwencjonalnymi formami promocji czytelnictwa. Spotkanie z komiksami jest elementem projektu „Bierz się za słowa”, realizowanego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”. Program dofinansowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków Funduszu Promocji Kultury.

 

Paweł Jezierski.

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u