Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Roztańczona Zduńska Wola - koncert w niedzielę

Roztańczona Zduńska Wola - koncert w niedzielę

27ZDUNIAO tym, że tańczyć trzeba w każdym wieku będzie się można przekonać w najbliższą niedzielę, 27 listopada w Zduńskiej Woli. Będą różnorodne style tańca w wykonaniu dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Taniec ludowy, towarzyski, jazz, tango, latino, hip-hop, breakdance, popping, loking, teatr tańca, musical, formacje soliści i pary. Wszyscy na jednej scenie.

 

Maria Donat i Aneta Barton zapraszają na wydarzenie w ramach cyklu ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie”, koncert pt. ,,Roztańczona Zduńska Wola”. Specjalnymi gośćmi będą zduńskowolanin Antek Krajewski i Zosia Załęcka – młodzi wicemistrzowie Polski w tańcach latynoamerykańskich. Tańczą razem od 2020 r. Posiadają najwyższą klasę międzynarodową S w tańcach latynoamerykańskich. Podczas koncertu wystąpią także:
Irena & Paweł Świątkowscy – duet, ich wielką pasją jest Tango Argentyńskie. Irena – instruktorka całe życie zawodowe przeplatała tańcem. Paweł: jest lekarzem oraz instruktorem sportu i rekreacji. Weronika Jakubowiak, tancerka i wieloletnia solistka Teatru tańca ARABESQUE. Aktualnie studentka kierunku: taniec o specjalności tancerz-choreograf.Studio Tańca ARABESQUE Od 2004 roku uczy dzieci, młodzież oraz dorosłych różnorodnych form tańca. Każdego roku prezentują szerokiej publiczności profesjonalnie przygotowane widowiska i spektakle taneczne. Tancerze zdobywają laury na międzynarodowych i ogólnopolskich przeglądach i festiwalach tańca. Podczas wydarzenia zaprezentują się: Teatr Tańca ARABESKA, Grupę LATINO, Formację MAŁA ARABESKA, Formację SHINE, solistkę Hannę Mazurek. Studio tworzą: Aneta Barton, Marcin Barton oraz instruktorzy-choreografowie.
Zespół RYTMIX
Tańczą od 2020 roku. Zespół zdobył I miejsce w 2021 r. na Festiwalu Aleksandrowska Wiosna. Reprezentują Centrum Tańca i Rozwoju Dziecka RYTM Agnieszki Grzegorzewskiej. Choreografia: Agnieszka Grzegorzewska
Zespół Pieśni i Tańca ZDUŃSKOWOLANIE
Istnieje od 1950 roku. Repertuar stanowią tańce i piosenki z regionów: krakowskiego, rzeszowskiego, sieradzkiego, beskidzkiego, opoczyńskiego, łowickiego, śląskiego i folklor miejski. Laureaci międzynarodowych, ogólnopolskich i rejonowych festiwali i przeglądów Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Choreografia: Marlena Prusisz Muzyka: Przemysław Ruta
Grupa Taneczna Dance Ratzz Crew
Tańczą w stylach breakdance, popping, locking, hip-hop, house, rocking, funky. Instruktor: Marek Paszkiewicz ,,Bboy Paszczak”, Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli.
Zespoły wokalne REZONANS i COVER
Działają od 2021 r. w Filii Miejskiego Domu Kultury, os. Karsznice. 20 października 2022 wokalistki zaprezentowały wspólnie z Teatrem Tańca ARABESKA widowisko ,,Wieża Babel” na motywach musicalu ,,Metro”. Instruktor: Andrzej Woźniak
Koncert pt. ,,Roztańczona Zduńska Wola” odbędzie się 27 listopada o godzinie 16 w sali widowiskowej MDK Ratusz. Bilety w cenie: 30 zł do nabycia w kasie MDK Ratusz, online: https://bit.ly/3UW8cBb i w Studio Tańca ARABESQUE.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDlaczego postrzelił gajowego?

Rozprawa w sądzie. Sędzia pyta oskarżonego:
- A więc oskarżony przyznaje się, że w czasie polowania postrzelił gajowego?
- Tak, przyznaję się.
- Czy oskarżony może podać jakieś okoliczności łagodzące?
- Tak, gajowy nazywa się Zając!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u