Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kto zna te kobiety?

Kto zna te kobiety?

269-161526_gPolicjanci Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży, do której doszło w sklepie drogeryjnym na ulicy Kilińskiego w Zduńskiej Woli. Dwie kobiety widoczne na zdjęciach, dokonały kradzieży kwotę 565 złotych.

3 listopada w sklepie drogeryjnym na ulicy Kilińskiego w Zduńskiej Woli, dwie kobiety, działając wspólnie i w porozumieniu, ukradły artykuły drogeryjne na kwotę 565 złotych. Wizerunki kobiet zarejestrowały kamery monitoringu sklepu. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zduńskiej Woli, wydał zarządzenie o publikacji kart z akt postępowania, zawierających dokumentację fotograficzną, na której widać obie kobiety. Dotychczasowe ustalenia kryminalne Policji i rozpytania nie przyniosły efektów, dlatego dla ustalenia i wykrycia sprawczyń kradzieży, upubliczniono ich wizerunek. Opublikowanie zdjęć z monitoringu, może mieć istotne znaczenie dla dalszego postępowania, a być może doprowadzi do wytypowania sprawczyń. Wszystkich, którzy rozpoznają kobiety ze zdjęć lub posiadają inne informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 845 32 42 lub dyżurnym KPP w Zduńskiej Woli - 47 845 32 11 lub 47 845 32 03.

sierż. sztab. Katarzyna Biniaszczyk
Oficer Prasowy KPP w Zduńskiej Woli

269-161527_g

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u