Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności KRYTE LODOWISKO W ŁASKU CZYNNE OD 9 STYCZNIA

KRYTE LODOWISKO W ŁASKU CZYNNE OD 9 STYCZNIA

9ODOWISKOLASKMieszkańcy regionu mogą pozazdrościć łaskowianom! W poniedziałek, 9 stycznia rozpocznie się w Łasku prawdziwe zimowe szaleństwo! Największe kryte lodowisko w Łasku znajdziecie przy ulicy Objazdowej 8/B, tuż obok marketu budowlanego PSB MRÓWKA. Gwarantowana jest wspaniała zabawę - bez względu na pogodę!

 

Powierzchnia tafli wynosi 600 metrów kwadratowych zapewniając tym samym komfort jazdy wszystkim łyżwiarzom. W ofercie jest wypożyczalnia łyżew i kasków oraz chodzików dla najmłodszych. Atrakcyjna muzyka i nastrojowe dekoracje zachęcą do zabawy na lodzie całymi rodzinami. Kryte lodowisko będzie otwarte codziennie!
W dniu otwarcia – w poniedziałek, 9 stycznia od godz. 14.00 – dla wszystkich dzieci do 16 lat wejście tylko za 1 zł.  A w tygodniu po otwarciu lodowiska śledźcie profil PSB MRÓWKA Łask na Facebooku, przygotowano mega promocje dla naszych łyżwiaży! Link do profilu: --> https://www.facebook.com/mrowkalask/

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u