Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zabójca znajomych 35-letni Daniel Ch. ze Zduńskiej Woli w areszcie

Zabójca znajomych 35-letni Daniel Ch. ze Zduńskiej Woli w areszcie

oniWobec Daniela Ch., 35-latka ze Zduńskiej Woli, na wniosek Prokuratury Rejonowej Łódź – Widzew sąd zastosował areszt tymczasowy. Mężczyzna jest podejrzany o podwójne zabójstwo. Grozi mu nawet dożywocie.

 

W areszcie spędzi na pewno najbliższe trzy miesiące. Jego ofiarami są znajomi, z którymi balował w miniony weekend w wynajętym przez siebie na dobę lofcie w Łodzi. W tak zwanej części hotelowej apartamentowca przy ulicy Tymienieckiego. Nieoficjalnie mówi się, że impreza poza Zduńską Wolą miała być rzekomo zwieńczeniem rozwodu Piotra D. 30-letnia Marta W. oraz 24-letni Piotr D. także pochodzili ze Zduńskiej Woli. Oboje zostali zadźgani nożem, który zabezpieczono w apartamentowcu. Ofiary otrzymały od Daniela Ch. do kilkanaście ciosów nożem i wykrwawiły się na śmierć. Mężczyzna w trakcie ataku na swoich znajomych był totalnie naćpany.
Daniel i Piotr znali się ze szkoły. Obaj to absolwenci "mechanika". Marta to ich znajoma z osiedla Południe. Do Łodzi przyjechała nieprzypadkowo. Od roku była partnerką Piotra (więcej na: --> https://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/16368-krwawa-jatka-w-odzi-dwie-ofiary-miertelne-i-zabojca-to-mieszkacy-zduskiej-woli ). Daniel Ch. podczas zatrzymania był pod wpływem środków odurzających. Po detoksie prokuratorowi tłumaczył, że miał narkotykowe wizje. Rzekomo widział demony. Do winy się przyznał, ale nie potrafił rozsądnie uzasadnić, dlaczego zaatakował nożem Piotra i Martę. Zasłaniał się niepamięcią. Nie wyklucza się, że ofiary też były pod wpływem nie tylko alkoholu, ale i narkotyków, czy mocnych dopalaczy. Ch. po ataku z nożem uciekł z loftu. Skierował się pod łódzką Archikatedrę przy ul. Piotrkowskiej. Dobijał się do świątyni. Tam w zakrwawionym ubraniu znaleźli go policjanci. Szybko skojarzyli z ofiarami z Tymienieckiego i zatrzymali zduńskowolanina. Prokuratura wyjaśniać teraz będzie nie tylko okoliczności podwójnego morderstwa, ale i jaki narkotyk zażywała podczas libacji cała trójka. Trwają badania toksykologiczne zabezpieczonych w mieszkaniu resztek narkotyków. Nieoficjalnie mowa jest o tzw. "Nice guy". To dopalacz zawierający MDMB-4enPINCA. Bardzo groźny, powodujący totalny odjazd, agresję i m.in. halucynacje. Może być sosowany w e-papierosach jako wkład. W mediach społecznościowych, kiedy wyszło na jaw, że mordercą pary jest Daniel Ch. huczy. Nie brak wpisów rodziców uczniów, których uczył akrobatyki. - Dzięki Bogu, że nie przychodził naćpany na zajęcia. Strach pomyśleć, na jakie niebezpieczeństwo mógł narazić mojego syna i inne dzieciaki - napisała jedna z matek. O tym, jak dalej potoczy się śledztwo w tej makabrycznej rzezi będziemy informować na bieżąco.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u