Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Po ponad 30 latach z policyjnym mundurem pożegnała się mł. insp. Joanna Kącka – Rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

Po ponad 30 latach z policyjnym mundurem pożegnała się mł. insp. Joanna Kącka – Rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

216-162468_gWstępując do tej formacji zapewne nie liczyła, że stanie się najbardziej rozpoznawalnym funkcjonariuszem województwa łódzkiego. Swoją służbę rozpoczęła w Komisariacie Policji w Konstantynowie Łódzkim, następnie została funkcjonariuszem wydziału dochodzeniowo-śledczego pabianickiej komendy. Tam też rozpoczęła przygodę z mediami informując dziennikarzy o działaniach swojej jednostki.

 

Dzięki temu została dostrzeżona przez ówczesnego Rzecznika Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, Jarosława Bergera, który w 1999 roku zaproponował jej służbę w swoim zespole. Pani inspektor przez ponad 23 lata dzieliła się z opinią publiczną informacjami o pracy łódzkich policjantów. Były to zarówno pozytywne jak i trudne tematy, które z wyjątkową dbałością i rzetelnością przekazywała dziennikarzom. Nie wszyscy jednak wiedzieli, iż za wizerunkiem kobiety twardej i profesjonalnej kryło się wielkie serce. Prywatnie angażowała się i inicjowała wiele akcji by pomagać pokrzywdzonym przez los. Wraz z Panią Inspektor Zespół Prasowy KWP w Łodzi opuścił również asp. sztab. Radosław Gwis jej wieloletni współpracownik. On także będzie się cieszył teraz zasłużoną emeryturą po niemal 30 latach pracy w policji.
Naszym kolegom dziękujemy za wieloletnią współpracę i zaangażowanie w służbę oraz życzymy zdrowia i satysfakcji na nowym etapie życia. Tyle w komunikacie Zespołu Prasowego. My dodajemy od siebie, zespołu redakcyjnego portalu siewie.tv serdeczne podziękowania zarówno dla pani Joanna, jak i pana Radosława, z którymi mieliśmy okazję wielokrotnie współpracować. I zawsze były to kontakty przyjemne. Dziękujemy!

(opr. lek.)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u