Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ,,Kwiatki'' wycofane z rozgrywek IV ligi!

,,Kwiatki'' wycofane z rozgrywek IV ligi!

seniorzy1Dramatyczny komunikat działaczy LKS Kwiatkowice: drużyna seniorów nie wystąpi w rundzie wiosennej piłkarskiej IV ligi. Klub zdecydował o wycofaniu z rozgrywek. Powód? Drastyczne problemy finansowe zasłużonego klubu.

 

To oznacza, że zmieni się terminarz. W drugiej części sezonu drużyny, które miały się mierzyć z ekipą z Kwiatkowic, będą pauzować i dostaną punkty walkowerem. W przypadku WKS-u 1957 Wieluń oznacza to, że beniaminek zakończy sezon nieco wcześniej, bo z Kwiatkowicami miał się zmierzyć w ostatniej kolejce. Zmienił się także kalendarz Klas Okręgowych. Pierwotnie runda wiosenna miała się w nich rozpoczynać 11 marca, ale Łódzki Związek Piłki Nożnej zdecydował, by przełożyć inaugurację o tydzień, czyli na 18 marca. (…) pogoda może jeszcze płatać figle, z którymi nie wszystkie kluby klasy okręgowej zdołają sobie poradzić. Chcąc więc uniknąć przekładania poszczególnych spotkań, podjęto decyzję o przesunięciu pierwszej tegorocznej serii spotkań (…) – czytamy w komunikacie ŁZPN-u.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u