Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Z "Piętrka" znów na podium

Z "Piętrka" znów na podium

PIETERKOLOGODopiero trzecia dekada stycznia 2023 roku, a tu znów dobre wiadomości o wokalistach z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury „Na pięterku” w Zduńskiej Woli. Na XXI Festiwal Kolęd i Pastorałek w Buczku bardzo dobrze wypadli wokaliści z tej placówki.

 

W najmłodszej kategorii wiekowej I miejsce zajęła 7-letnia Amelia Janczak. W kategorii klas I-III szkół podstawowych II miejsce zajęła 9-letnia Kornelia Klimczak. W kategorii klas IV-VI wyróżnienie otrzymał Iwo Augustyniak. Natomiast Grand Prix festiwalu dostał Natan Gryga podopieczny panów Wiktora Bartosa ze studia muzycznego Moc – Art i Tomasza Marciniaka z PMDK ze Zduńskiej Woli. Natan również zajął I miejsce w IV edycji Ogólnopolskiego Domowego Festiwalu Piosenki online organizowanym przez Wytwórnie Muzyczną Niebieski Label z siedzibą w Warszawie. No, cóż, oby tak dalej!

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u