Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policjant zawsze na służbie, nawet z dzieckiem na ręku!

Policjant zawsze na służbie, nawet z dzieckiem na ręku!

269-164814_mo1Dzielnicowy z VII Komisariatu Policji w Łodzi robiąc zakupy ze swoim rocznym synkiem w czasie wolnym od służby podjął pościg za sprawcę kradzieży. 26-letni zduńskowolanin nie spodziewał się zatrzymania przez nieumundurowanego funkcjonariusza. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

 

1 marca wspomniany dzielnicowy będąc w czasie wolnym od służby, robiąc zakupy zauważył złodzieja wybiegającego z jednego ze sklepów na terenie zduńskowolskiej galerii handlowej. Mimo, że opiekował się w tym czasie swoim rocznym synkiem szybko zapewnił mu opiekę pracownic sklepu, a sam ruszył za sprawcą kradzieży. Po kilku metrach 26-latek był już w rękach stróża prawa.
Zdecydowana i natychmiastowa dzielnicowego reakcja pozwoliła odzyskać skradzione mienie. Dzięki wzorowej postawie łódzkiego policjanta zatrzymany mężczyzna nie uniknął odpowiedzialności i za popełnione wykroczenie został ukarany surowym mandatem. Takie zachowanie dzielnicowego pokazuje, że służbę w Policji pełni się 24 godziny na dobę.

mł. asp. Kamila Sowińska
KWP w Łodzi

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyŻona obrażona...

Żona prosiła mnie, żebym jej przyniósł szminkę.
Niestety, przez pomyłkę podałem jej klej w sztyfcie.
Chyba ciągle jest obrażona, bo nadal się nie odzywa...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u