Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Koncert dla dzieci z zespołem Spoko Loko

Koncert dla dzieci z zespołem Spoko Loko

25EZDBędą wspólne tańce, magiczne sztuczki i szalona zabawa z zespołem ,,Spoko Loko”. W zduńskowolskim Ratuszu. Zapraszamy na koncert dla dzieci. Podczas godzinnej zabawy dzieci razem z zespołem zatańczą i zaśpiewają do takich piosenek jak: ,,Tańce Połamańce”, ,,Ciu ciu ła”, ,,A ram sam sam” i wieeeele innych. Nie zabraknie także magicznych sztuczek. Ratusz w Zduńskiej Woli gwarantujemy, że będzie się działo, choć część niespodzianek owiana jest tajemnicą. ,,Spoko Loko”, czyli Kasia, Dawid i Karolina na swoim koncie na YouTube mają kilkadziesiąt milionów wyświetleń. W 2020 roku na Dzień Dziecka wydali swoją pierwszą płytę ,,Tańce Połamańce”.
- Przyjdźcie i dajcie się porwać do wspólnej zabawy z zespołem ,,Spoko Loko” - zachęcają organizatorzy koncertu. Odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 marca o godz. 16.30 w sali widowiskowej MDK Ratusz. Bilety: do nabycia w kasie MDK Ratusz oraz online: https://bit.ly/3wbYvV5 oraz na http://www.kupbilecik.pl Dzieci do lat 2 mają wstęp bezpłatny (dziecko na kolanach rodziców). Bilet ulgowy przeznaczony jest dla dziecka od ukończenia 2 roku życia. Bilet normalny przeznaczony jest dla opiekuna. Dziecko z orzeczeniem o niepełnosprawności ma wstęp bezpłatny, ale rodzice proszeni są o kontakt z organizatorem poprzez pocztę mailową na: --> CLOAKING
30 zł to cena ulgowa za bilet dla dzieci od 2 roku do 16 roku życiu). 38 zł zapłaci opiekun lub rodzic. Zostały ostatnie wolne miejsca!!!

KaMi S

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u