Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jeźdźcy bez głowy, ale na dwóch gazach

Jeźdźcy bez głowy, ale na dwóch gazach

ALKOMATPomimo wielu apeli o rozsadek i rozwagę za kierownicą, nadal policjanci eliminują z ruchu nieodpowiedzialnych kierujących. Ostatniej doby na drogach powiatu sieradzkiego ujawnili kolejne poważne przewinienia drogowe. Apelujemy o rozsądek!

 

23 marca po godzinie 20.30 na ulicy Krakowskie Przedmieście w Sieradzu policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli Volkswagena. Kierował nim 32–letni mieszkaniec Sieradza. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że złamał on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Natomiast przed godziną 22.00 na ulicy Sienkiewicza w ręce mundurowych wpadł nietrzeźwy rowerzysta. Badanie stanu trzeźwości 32-letniego sieradzanina wskazało, że jechał on jednośladem mając w organizmie prawie 3,4 promila alkoholu. Za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast rowerzysta został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.
Apelujemy o ostrożność na drodze i przypominamy, że każde nieodpowiedzialne zachowanie za kierownicą może nieść za sobą poważne konsekwencje. Niejednokrotnie mamy do stracenia o wiele więcej niż pieniądze. Kierowco bądź odpowiedzialny!

asp.szt. Agnieszka Kulawiecka
Oficer Prasowy KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyŻona obrażona...

Żona prosiła mnie, żebym jej przyniósł szminkę.
Niestety, przez pomyłkę podałem jej klej w sztyfcie.
Chyba ciągle jest obrażona, bo nadal się nie odzywa...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u