Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ŁASK. I Ninja Challenge OCR za nami

ŁASK. I Ninja Challenge OCR za nami

ninjaCzad podsumować I Ninja Challenge OCR, który odbył się 26 marca w Łasku. Pogoda płatała uczestnikom figle. Było słońce, padał też deszcz, a przede wszystkim była ogromna frajda i emocje, które towarzyszyły ekstremalnym wyzwaniom. Kapryśna pogoda, nikogo nie zniechęciła, w końcu to były zawody dla prawdziwych twardzieli. Symbolicznego otwarcia nowego obiektu sportowego dokonali burmistrz Łasku Gabriel Szkudlarek, zastępca burmistrza Łasku Lidia Sosnowska i dyrektor CSiR w Łasku Elżbieta Krawczyk.

Profesjonalny tor sprawnościowy jest bezpieczny i przyjazny dla każdego. Na dostosowanych do wieku i doświadczenia trasach rywalizowali zawodowcy, amatorzy, młodzież i dzieci. Niesieni dopingiem kibiców pokonywali kolejne przeszkody i swoje słabości. Zawody zorganizowali Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku oraz wykonawca toru firma Toroz. Jej prezes, Przemysław Trapkowski wprowadził uczestników w poszczególne konkurencje i przestawił wyposażenie toru. Na wszystkich śmiałków czekał pyszny tort. Nie mogło zabraknąć pamiątkowych dyplomów i pucharów dla najlepszych.
Turnieje Ninja i biegi przeszkodowe OCR cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Było to doskonale widać w Łasku, gdzie duża frekwencja, a także ogromny entuzjazm zawodników potwierdziły, że taka inwestycja była strzałem w dziesiątkę. W okolicy próżno szukać podobnego obiektu, dlatego tak wiele osób z województwa i nie tylko deklaruje odwiedzenie naszego miasta i sprawdzenie swoich możliwości. Do zobaczenia na kolejnych zawodach!
Tor sprawnościowy w Łasku kosztował 280.000 zł, z czego 90.000 zł stanowiło dofinansowanie z budżetu województwa łódzkiego. Obiekt jest dostępny przez cały rok, nieodpłatnie i dla każdego. Można tu zawisnąć na drabinkach, ringach, kulkach, linach, kołkach czy chwytach wspinaczkowych, ćwiczyć wspinaczkę, podciąganie, zmysł równowagi i koordynację ruchową. Lampy solarne pozwalają na korzystanie z toru także po zmroku, a elektroniczna tablica z pomiarem czasu umożliwia organizowanie amatorskich i profesjonalnych treningów i zawodów. KaMi S Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest na: --> https://lask.pl/content/i_ninja_challenge_ocr_w_asku

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u