Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ZDUŃSKA WOLA. Piknik EKO przełożony z 6 sierpnia na wrzesień

ZDUŃSKA WOLA. Piknik EKO przełożony z 6 sierpnia na wrzesień

6piknkikEZDW czwartek, 3 sierpnia Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli podjął trudną dla placówki decyzję o przełożeniu zaplanowanego na niedzielę, 6 sierpnia Pikniku Ekologicznego "Najbardziej Eko jest lokalnie". Choć niemal wszystko było dopięte na ostatni guzik! Powód? Zapowiadana na weekend wyjątkowo zła, jak na sierpień pogoda. Ochłodzenie, ale i deszcz.

 

- Pogoda w najbliższych dniach ma być bardzo dynamiczna, zmienna i wszystko wskazuje na to, że w niedzielę będą nad Zduńską Wolą przechodziły intensywne opady deszczu. A nasz piknik to głównie impreza plenerowa. Możnaby część wydarzenia przenieść do sali kameralnej Ratusza, ale nie wszystkie - wyjaśnia Katarzyna Majewska z MDK w Zduńskiej Woli. Nowy wyznaczony termin pikniku: to 3 września. Mogą jednak wówczas nastąpić drobne zmiany w programie, ale o tym MDK będzie informować w terminie późniejszym.

KaMi S

Więcej informacji o Pikniku na: https://www.mdk-zdunskawola.pl/najbardziej-eko-jest-lokalnie-zapraszamy-na-piknik/

O innych wydarzeniach w Sieradzkiem na nadchodzący weekend na: https://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/17376-co-gdzie-kiedy-w-sieradzkiem-od-3-sierpnia

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u