Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ZDUŃSKA WOLA. Koncert Cajdler & Cyranowicz na pasażu Pawła Królikowskiego

ZDUŃSKA WOLA. Koncert Cajdler & Cyranowicz na pasażu Pawła Królikowskiego

4KONCERTMiejski Dom Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli jest pełen nadziei, że w piątek (4 sierpnia) jeszcze nie dojdzie do załamania pogody. A takowe prognozują synoptycy na sobotę i niedzielę. Z tego też powodu odwołano niedzielny (6 bm.) Piknik EKO. W piątek na pasażu im. Pawła Królikowskiego (łączącego ulicę Łaską ze Złotnickiego - przyp. siewie.tv) o godz. 19 zaplanowano koncert duetu Cajdler & Cyranowicz.

 

 

W repertuarze znajdą się ,"piosenki z tekstem”, historie zmyślone, ale i prawdziwe o miłości i o życiu. Piotr Cajdler & Tomasz Cyranowicz… to kumple od zawsze, sporo czasu razem na scenie, mają za sobą wiele wspólnych projektów. Projekt C&C (Cajdler & Cyranowicz) to tzw. ,,piosenki z tekstem”, historie zmyślone, ale i prawdziwe o miłości, o życiu. – To ławka, park, czerwony balonik wypuszczony z czyiś rąk. To pocałunki i pięćdziesiąt gram wódki wypitej przed przedstawieniem w cyrku „Arizona”. To wszystko wyśpiewane, wyszeptane przy akompaniamencie gitary i kontrabasu. Życzymy Państwu (i sobie również)… Dobrej zabawy – zachęcają muzycy. A siewie.tv życzy Panom oraz słuchaczom, bo tych na pewno nie braknie, dobrej pogody. W ostatnich tygodniach w regionie Piotra Cajdlera można było głównie słuchać w duecie z Justyną Majkowską. Teraz odsłoni swoją "drugą muzyczną twarz". POLECAMY!

 

O innych wydarzeniach w regionie więcej na: https://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/17376-co-gdzie-kiedy-w-sieradzkiem-od-3-sierpnia

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u