Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nie ustąpiła pierwszeństwa i... do szpitala poleciał śmigłowcem

Nie ustąpiła pierwszeństwa i... do szpitala poleciał śmigłowcem

policjawozDziś po godzinie 10 na drodze wojewódzkiej 473, w miejscowości Dziadkowice doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 67-letnia kierująca samochodem marki Opel nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Doprowadziła do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Renault, którym kierował 27-letni mężczyzna.

 

Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy. 67-letnia poszkodowana została przetransportowana LPR do szpitala w Łodzi. W obu pojazdach nie było pasażerów. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Kierowcy korzystali z objazdów. Policjanci pod nadzorem prokuratury badają okoliczności tego zdarzenia.
Często na drodze zdarzają się sytuacje, na które nie mamy żadnego wpływu. Jednak pamiętajmy, że codziennie bardzo wiele zależy od nas samych. Właściwe przygotowanie pojazdu do drogi, dobry stan psychofizyczny kierującego, koncentracja i skupienie za kierownicą, dostosowanie prędkości do warunków drogowych i własnych umiejętności, utrzymywanie właściwego odstępu od poprzedzających pojazdów. To wszystko pomoże nam bezpiecznie dotrzeć do celu. Włączmy myślenie, zanim włączymy silnik.

sierżant sztabowy Katarzyna Biniaszczyk
Oficer Prasowy KPP w Zduńskiej

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u