Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ZDUŃSKA WOLA. 20 z 84 nowych mieszkań na Nowym Manhatanie czeka na kupców

ZDUŃSKA WOLA. 20 z 84 nowych mieszkań na Nowym Manhatanie czeka na kupców

DSC_2322Mieszkania na Nowym Manhattanie w Zduńskiej Woli - w większości, z 84. - mają już swoich właścicieli. Pozostało jeszcze dwadzieścia do kupna. Inwestor ogłosił oficjalne zakończenie inwestycji. Osiedle powstało na działce zakupionej przez dewelopera od samorządu.

 

Zakończyła się inwestycja na osiedlu Nowy Manhattan w Zduńskiej Woli, które zostało wybudowane przez Royal Sail Investement Group. Bloki z mieszkaniami o wysokim standardzie powstały na działce, jaką firma deweloperska zakupiła w 2019 roku od miasta. W mieście przybyło tym samym kolejnych kilkadziesiąt mieszkań. Jak podkreśla prezes zarządu Royal Sail Investement Group Przemysław Andrzejak, inwestycja przebiegła bez zakłóceń między innymi dzięki przychylności samorządu zarówno miasta Zduńska Wola, jak i władz powiatu zduńskowolskiego. W uroczystym podsumowaniu inwestycji, jakie odbyło się 10 sierpnia, uczestniczył prezydent Zduńskiej Woli Konrad Pokora oraz wicestarosta zduńskowolski Wojciech Rychlik. Uroczyste przecięcie wstęgi na osiedlu to nie jedyny akcent świadczący o zakończeniu budowy. Także 10 sierpnia został podpisany pierwszy akt notarialny, jak również zawiązała się oficjalnie wspólnota mieszkaniowa, jaka będzie zarządzać nowymi budynkami.
Nowy Manhattan w Zduńskiej Woli to inwestycja, dzięki której powstało ponad 80 nowych mieszkań. Dwa bliźniacze bloki na osiedlu Południe zasiedlane są pod oficjalnym adresem ulica Matejki 2 i Matejki 4. Zostały wybudowane budynki o łącznej powierzchni użytkowej około pięciu tysięcy metrów kwadratowych. W nowych budynkach są łącznie 84 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i układzie. Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony lub przestronne tarasy. Pomiędzy blokami znalazło się atrium wypełnione zielenią. Do dyspozycji mieszkańców przygotowano zewnętrzną siłownię oraz bezpieczny plac zabaw. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany. Przewidziano również 17 garaży oraz 86 miejsc parkingowych wokół budynków. Obecnie do sprzedaży zostało jeszcze około 20 lokali. Cena, jaką trzeba zapłacić za metr kwadratowy to około 7,5 tys. zł. Pierwsi właściciele, którzy zdecydowali się na zakup w ubiegłym roku płacili około 6,6 tys. zł za mkw.
Inwestorem jest Royal Sail Investement Group. Wartość tej inwestycji to ponad 30 milionów złotych. Działka o wymiarach około 50 na 150 metrów na osiedlu Południe w Zduńskiej Woli, została zakupiona przez dewelopera w listopadzie 2019 roku. Sprzedano ją na przetargu za około 2 mln zł.

KaMi S

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u