Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Po raz szósty „Earth Festiwal” - „Gwiazdy dla Czystej Polski” w Uniejoowie: Mrozu, Sara James, Kayah, Brodka, Paweł Domagała, Kamil Bednarek, Bryska, Oskar Cyms, Daria.

Po raz szósty „Earth Festiwal” - „Gwiazdy dla Czystej Polski” w Uniejoowie: Mrozu, Sara James, Kayah, Brodka, Paweł Domagała, Kamil Bednarek, Bryska, Oskar Cyms, Daria.

20UNIEJOWPo raz kolejny, a dokładnie szósty, 20 sierpnia Uniejów będzie gospodarzem Festiwalu „Earth Festiwal”. W dwudniowym programie na wszystkich zainteresowanych czekać będzie Koncert Telewizyjny „Gwiazdy dla Czystej Polski” z czołówką polskich artystów oraz mnóstwo innych atrakcji.

 

Od kilku lat Earth Festiwal w Uniejowie promuje proekologiczne postawy. Wydarzenie jest formą wypowiedzi artystycznej w sprawie ważnej dla wszystkich – przyszłości naszej planety. Poprzez liczne atrakcje pokazuje, co każdy z nas może zrobić dla środowiska – od oszczędzania wody i segregację śmieci, po wybór nowoczesnych i zeroemisyjnych źródeł energii.

Gwiazdy dla Czystej Polski

Zwieńczeniem imprezy będzie niedzielny koncert telewizyjny, którego tegoroczną myślą przewodnią jest hasło „Jak nie my to kto” – bo istotnie przyszłość planety jest w naszych rękach i nawet najmniejsza zmiana w codziennych nawykach ma znaczenie. W trakcie koncertu na scenie wystąpią m.in. Mrozu, Sara James, Kayah, Brodka, Paweł Domagała, Kamil Bednarek, bryska, Oskar Cyms, Daria, Konin Gospel Choir z towarzystwem Grott Orkiestra pod dyrekcją Michała Grotta. Podczas występów artyści zaprezentują także inspirujące przykłady działań z innych krajów, które na celu mają zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko. Transmisja na żywo odbędzie się w niedzielę, 20 sierpnia o godz. 20 w Telewizji Polsat.

Nie tylko muzyka w służbie idei

Earth Festiwal to nie tylko koncert. Wydarzenie składa się z dwóch dni pozytywnej energii, płynącej z muzyki, filmu oraz z edukacyjnych, proekologicznych aktywności dla dzieci i dorosłych przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Są to eko konkursy z nagrodami, zbiórka elektrośmieci, a także warsztaty, m.in. pozyskiwanie energii z OZE, przerabianie ubrań, domowe sposoby na recykling, tworzenie obrazków z mchu czy budowanie domków dla owadów. Fani motoryzacji będą mieć szansę poznania mechanizmu działania samochodu wodorowego oraz możliwość przejażdżki autobusem wodorowym.

KaMi S

Więcej szczegółów na: https://uniejow.pl/twoja-gmina-twoj-urzad/earth-festival-po-raz-szosty-w-uniejowie-co-w-programie/

2023UNIEJO9W

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u