Strona główna Artykuły Aktualności Widavia Widawa wygrała mecz, ale przegrała baraże z Mechanikiem Radomsko

Widavia Widawa wygrała mecz, ale przegrała baraże z Mechanikiem Radomsko

DSC00497W minioną sobotę (22 bm.) rozegrano drugi mecz barażowy o udział w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych. Zespół Widavii Widawa, prowadzony przez Michała Majewskiego, podejmował drużynę Mechanika Radomsko. Był to drugi mecz w barażach dla podopiecznych tego trenera. W pierwszym spotkaniu Mechanik Radomsko pewnie wygrał 3:0. Gospodarze sobotniego spotkania musieli więc pokonać gości czterema bramkami.

Mecz był ciekawym spotkaniem. Gospodarze przystąpili do ataków na bramkę gości i w czasie dziesięciu minut strzelili trzy bramki; w 3, 6 i 12 minucie i tym samym odrobili straty z pierwszego meczu. Na listę strzelców dla Widavii wpisali się Lewandowicz (dwukrotnie) i Żuber.

W 15 minucie goście przeprowadzili kontratak, a Damian Jurczyk zdobył gola. Jeszcze w pierwszej połowie padły dwie bramki jedna dla gości, a druga dla gospodarzy i wynikiem 4:2 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części meczu gospodarze ponownie przystąpili do ataków, a goście próbowali kontratakować. W regulaminowym czasie spotkanie zakończyło się 6:3 dla Widavii, jednak to... Mechanik awansował do kolejnego barażu i spotka się z drużyną MKS Zduńska Wola.

Pierwszy mecz wyznaczono na 26 czerwca na godz. 17.30, natomiast rewanż zostanie rozegrany 29 czerwca o godz. 13. Nadmienić trzeba, że drużyna z Radomska rozegra trzeci baraż o awans do ligi wojewódzkie juniorów młodszych, a tak młodzi zawodnicy grać będą co trzy dni.

Widavia Widawa - Mechanik Radomsko 6:3 (4:2)

Strzelcy bramek: Lewandowicz x 3, Żuber x 2, Wypych - Damian Jurczyk x 2, Kamil Oleśkiewicz.

Widavia:Dobras, Sztankiewicz, Wróblewski, Pawłowski, Zienterski, Wypych, Lewandowicz, Nowak, Żuber, Wieloch.
Trener- Michał Majewski.

Mechanik: Szymon Dula - Jakub Motyl,Tomasz Saliński (c), Krystian Szewczyk, Kajetan Kuliński, Piotr Bąbka, Artur Kozłowski, Piotr Grabarczyk,Mateusz Żak, Kamil Oleśkiewicz, Damian Jurczyk, Paweł Włodara, Piotr Ruliński, Filip Gołębiowski, Daniel Szewczyk, Sebastian Kaczmarek, Mariusz Szczepński.