Strona główna Artykuły Aktualności Rebieskie wygrało, mimo czerwonej kartki dla Jagiełły!

Rebieskie wygrało, mimo czerwonej kartki dla Jagiełły!

DSC00692W przedostatniej kolejce sieradzkiej klasy A odnotowany został kolejny wynik wysoki wynik. LZS Rębieskie wygrał aż 6:1 z TS Gruszczyce. Mecz nie miał zbyt wielkiego znaczenia w rywalizacji o awan czy spadek z ligi, ale chodziło o prestiż obu grających drużyn, o to, żeby zaprezentować się jak najlepiej przed własną publicznością.

Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana, choć lekką przewagę wykazali gospodarze zdobywając dwie bramki po strzałach Sylwestra Ziętali i Mariusza Fraszczyńskiego. Gpście zdobyli w tym mezu tylko jedną bramkę, po strzale Dominika Winiarka. Druga połowa należała już do zawodników LZS Rębieskie, chociaż grali w dziesiątkę po tym jak czerwoną kartkę dostał Robert Jagiełło. Jednak popis skutecznej gry pokazał Sylwester Ziętala strzelając kolejne trzy bramki. Czwartą dołożył Mariusz Siekierski i wynikiem 6:1 dla gospodarzy zakończyło się to emocjonujące spotkanie.

LZS Rębieskie - TS Gruszczyce 6:1 (2:1)

Strzelcy bramek: Sylwester Ziętala x 4, Mariusz Siekierski, Mateusz Fraszczyński - Dominik Winiarek.

LZS Rębieskie: Bartosz Stelmasiak - Karol Kikowski, Adam Mielczarek, Daniel Kopciuch, Robert Drzyzga, Robert Jagiełło, Mariusz Siekierski,Tomasz Lis, Sylwester Ziętala (c), Mateusz Fraszcvzyński, Maciej Solarek, Mateusz Głowinkowski, Oskar Badzisz.