Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 52 dni do wyborów.CENNIK NA WYBORY KWIETNIOWE'2024. NAJTAŃSZY W REGIONIE

52 dni do wyborów.CENNIK NA WYBORY KWIETNIOWE'2024. NAJTAŃSZY W REGIONIE

Szanowni Państwo, zapraszamy do promocji Państwa, za pośrednictwem naszego portalu siewie.tv i równolegle na naszej domenie-córce babciupracuj.pl (działa od 1 stycznia br.). Do promocji Państwa jako: kandydatów na radnych każdego szczebla, wójtów, burmistrzów, prezydentów oraz kandydatów do Sejmiku. Nasze ceny są na miarę Waszych możliwości. A przy dłuższej niż 2 tygodnie - od 1 lutego br. -  współpracy DO NEGOCJACJI. Zatem zapraszamy. A, aby było jasno i klarownie, to poniżej.

 


 

Proponujemy Państwu w pakiecie na tychże (siewie od 1 do 28 stycznia br. blisko 100 tys.wejść, babciuopracuj - 7 tys. wejść) w plusie: kanał siewie na YT, TikTok, Instargram oraz fanpage'e na FB:
- film wyborczy (Państwa autorstwa) - 450 zł netto za tydzień, na 4 tygodnie 1,4 tys. zł netto/ z możliwością zmiany treści co tydzień
- artykuł sponsorowany (Państwa autorstwa) - z wyłączeniem komentarzy - 450 zł netto za tydzień, 1,4 tys. zł netto za 4 tygodnie/z możliwością zmiany treści co tydzień

- okno jak np. cementownia Działoszyn /z fotą, nazwiskiem, nazwą komitetu/ po prawej stronie strony siewie  z odnośnikiem do Państwa strony/reklamy/ oferty wyborczej / z możliwością zmiany treści co tydzień, 350 zł za tydzień, 1 tys. zł za 4 tygodnie.

W.w. ceny obowiązują od 1 lutego do 29 marca br. Od 30 marca do 5 kwietnia (cisza wyborcza) cena będzie większa o 10 procent od poprzedniej.

Oczywiście, dla tych osób, które podpiszą z nami umowę na okres dłuższy niż 3 tygodnie, 
do ciszy wyborczej, ta podwyżka nie będzie obowiązująca.

Joanna Wójcik, CLOAKING

O nas więcej na:

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u