Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ŁASK. ZNACIE CeZika? Mamy wejściówki za 230 zł dla dwóch osób do Łaskiego Domu Kultury

ŁASK. ZNACIE CeZika? Mamy wejściówki za 230 zł dla dwóch osób do Łaskiego Domu Kultury

NutkoSfera - CeZik dzieciom w Łasku – w Łaskim Dom Kultury (ul. Narutowicza 11) odbędzie się w niedzielę, 11 lutego, o godz. 15. Już za tydzień! Ceny biletów nie są tanie, ale biorąc pod uwagę wykonawcę, chyba warto je wydać.  ZOSTAŁY już OSTATNIE NIENUMEROWANE DOSTAWKI! Tak, będziesz siedzieć obok swojego dziecka : 95 zł – dzieci (od 0 do 16 lat) / 115 zł – dorośli. Ale siewie.tv ma niespodziankę. Reszta poniżej.


 

Można je kupić tutaj:


Ale Kochani: nasi Czytelnicy i Widzowie!!! Mamy od agencji KONCERTU darmowe wejście dla dwóch osób. A DOKŁADNIE DLA JEDNEJ Z OSOBĄ TOWARZYSZĄCĄ, WARTE 230 ZŁOTYCH!!! . Aby je zdobyć należy odpowiedzieć, z którą planetą wiąże się układ słoneczny, o którym śpiewa CeZik?  Osoba, która jako pierwsza odpowie na to pytanie, a na zgłoszenia czekamy W NOCY Z 5 NA 6 LUTEGO, DOKŁADNIE OD PÓLNOCY, BĘDZIE MOGŁA WEJŚĆ Z KUMPLEM, SĄSIADKĄ, KIM CHCE NA KONCERT W ŁDK, 11 LUTEGO.

W ZGŁOSZENIU na naszej skrzyce mailowej: CLOAKING PROSIMY O PODANIE, IMIENIA, NAZWISKA, NR TELEFONU ORAZ MIEJSCOWOŚCI. BEZ TYCH DANYCH ZGŁOSZENIE NIE BĘDZIE BRANE POD UWAGĘ. ZGŁOSZENIE SIĘ DO KONKURSU OZNACZA WYRAŻENIE ZGODY NA PODANIE PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH. W NR TEL. PUBLICZNIE PODAMY TYLKO TRZY PIERWSZE CYFRY. A W TEMACIE WIADOMOŚCI!!! TO BARDZO WAŻNE NALEŻY WPISAĆ: WEJŚCIÓWKA W ŁDK NA CEZIKA.


NutkoSfera – CeZik dzieciom
„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego...
Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!
Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 330 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.
Pieć lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 100 milionów wyświetleń… i wiosną otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 300 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.
Sprawdź: www.NutkoSfera.pl (jesteśmy też na Instagramie) oraz www.CeZik.com


KaMi S

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u