Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ZAKOCHANI, ZAKOCHANI... MAMY DLA WAS WALENTYNKOWY PREZENT OD STUDIA TAŃCA ARABESQUE W ZDUŃSKIEJ WOLI NA URODZINOWE SHOW!!!

ZAKOCHANI, ZAKOCHANI... MAMY DLA WAS WALENTYNKOWY PREZENT OD STUDIA TAŃCA ARABESQUE W ZDUŃSKIEJ WOLI NA URODZINOWE SHOW!!!

Już za chwileczkę, już za momencik, czwartek z Arabeską, zacznie się kręcić! Może wejście na fantastyczny - jak wiele poprzednich - koncert GRANDE FINALE w wykonaniu małych, nieco większych i dojrzałych, ale jakże utalentowanych artystów, którzy wyszli spod skrzydeł tancerki i choreografki Anety Barton, nie wypada 14 lutego w walentynki. Ale na pewno znajdzie się tam dawka związana z przekazem miłości, radości i szczęścia. A to wszystko już w trzecią niedzielę lutego, a dokładnie 18. W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. O godz. 16. To może być dla zakochanej pary wyjątkowa niedziela.


 


 

Dla Pani/Pana z osobą towarzyszącą mamy darmowe wejściówki od Pani Anety Barton na GRANDE FINALE. To będzie ostatni pokaz urodzinowy, choć mamy nadzieję, że nie ostatni w tym roku.  Wszystkie poprzednie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Jak podaje Studio Tańca ARABESQUE na swoim profilu na FB: "18 lutego o godzinie 16.00 w RATUSZU zatańczymy już OSTANI RAZ nasze URODZINOWE SHOW.
Zapraszamy. Ostatnie jeszcze  bilety można nabyć w recepcji studia, ul. Królewska 6, Zduńska Wola, po godz. 15."

A jak może zdobyć dwuosobową wejściówkę na występ "Arabeski" 18 lutego w zduńskowolskim Ratuszu fan siewie? Zrobić trzeba naprawdę niewiele. Prosimy o udzielenie dokładnie DZIŚ/TŁUSTY CZWARTEK, 8 LUTEGO, o godz. 20 na naszej skrzynce mailowej CLOAKING odpowiedzi na pytanie: KTÓRE URODZINY ŚWIĘTUJE STUDIA TAŃCA ARABESQUE W ZDUŃSKIEJ WOLI? W temacie WIADOMOŚCI WIELKIMI LITERAMI PROSIMY O WPISANIE "KONKURS ARABESKA", a w treści odpowiedź na pytanie. POZA TYM PROSIMY O PODANIE IMION I NAZWISK OSÓB, KTÓRE BIORĄ UDZIAŁ W KONKURSIE. MIEJSCOWOŚCI, Z KTÓREJ POCHODZĄ  I NR TELEFONU PRZYNAJMNIEJ DO JEDNEJ Z NICH. Zgłoszenie do konkursu oznacza, że wyrażają zgodę jego uczestnicy na podanie swoich imion i nazwisk. W oznaczeniu zwycięzców podamy jedynie trzy pierwsze cyfry nr tel.

Zgłoszenia bez tych informacji, ważnych dla Portalu Internetowego siewie.tv oraz organizatora koncertu w dniu 18 lutego spowodują, że takie zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę. Podobnie, jak te przed godziną 20, w dniu 8 lutego br.
A BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! Ponad 100. tancerzy na scenie. Zupełnie nowe choreografie i uwielbiane Arabeskowe hity. Setki cudownych kostiumów. To wszystko po raz trzeci, podczas wyjątkowego programu pt. „GRANDE FINALE”, podsumowującego 25 lat Arabeski.

Studio Tańca ARABESQUE kończy urodziny Arabeski z przytupem.

W tym sezonie swoją premierę miały takie widowiska Arabeski, jak: „ Zimowo Filmowo”, „Arabesque Baśniowo”, „Arabesque Natura”, „Premiery ARABESQUE 2023”, „Premiery ARABESQUE 2023 z francuską nutką”.

Ponadto Arabeska na swoim koncie ma już takie produkcje jak: „Pierwsza nasza taka baśń”, „Musicalowy zawrót głowy” cz. 1 i 2, „15 Urodziny Arabeski”, „Śpiąca Królewna”, „Arabeska i hity ekranowej muzyki”, „20 Urodziny Arabeski”, „Kopciuszek” oraz „Na skrytym chmurami szczycie”.

– W programie GRANDE FINALE zatańczymy dla Was zupełnie nowe choreografie, nie zabraknie także uwielbianych przez Was Arabeskowych hitów. Na scenie zaprezentuje się ponad 100 tancerzy. Dodatkowych wrażeń dostarczą Wam wizualizacje oprawione w wyjątkową choreografię do starannie wybranej muzyki. Abyście w pełni mogli poczuć wyjątkowy klimat, przygotowaliśmy dla tancerzy setki cudownych kostiumów – mówi Aneta Barton, choreografka, właścicielka Studia Tańca ARABESQUE .

Zapraszamy na prawdziwą artystyczną ucztę w wykonaniu młodych artystek ARABESQUE w choreografii przygotowanej przez: Anetę Barton, Klaudię Barton, Natalię Rogalewicz i Patrycję Jarosławską.

Reżyseria: Aneta Barton
Wizualizacje: Mariusz Fraszczak, Maciej Stawski, Tomasz Suchański
Rekwizyty: Marcin Barton
Kostiumy: Sylwia Opalińska, Agnieszka Rybka, Alina Marek

18 lutego 2024 r., godzina 16:00, sala widowiskowa MDK Ratusz.

Bilety: 35 zł dostępne w kasie MDK Ratusz, w Studiu ARABESQUE oraz online: https://bitly.ws/3az5uKaMi S


Siewie.tv od wielu lat śledziło i promowało na swoich łamach ST ARABESQUE. Oto nieliczne tylko dowody z naszego archiwum:

A w 2018 roku o ST pisaliśmy:


Rozmowa Ś.P. red. Krzysztofa Lisieckiego z Anetą Barton z kwietnia 2018 roku:

I z felietonu Ś.P. red. Krzysztofa Lisieckiego z 2016 roku, który wcale nie jest dla tancerzy szkalujący, a wręcz zajawką, aby pokazać rzeczy marne na tle zacnych:FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u