Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności KWW KO ZDUŃSKA WOLA. Aneta Andrysiak. Startuje na radną Rady Miasta z okręgu nr 1. Pozycja nr 5 na liście

KWW KO ZDUŃSKA WOLA. Aneta Andrysiak. Startuje na radną Rady Miasta z okręgu nr 1. Pozycja nr 5 na liście

Zdecydowałam się kandydować na radną Rady Miasta Zduńska Wola w zbliżających się wyborach samorządowych Jestem rodowitą Zduńskowolanką , żoną i matką cudownych nastolatków. Pracuję na stanowisku księgowej od ponad 20lat. Mam wykształcenie wyższe, skończyłam Politechnikę Częstochowska na wydziale „Zarządzanie Przedsiębiorstwem”. Od 2009 roku działam w Zarządzie Rodzinnych Ogródków Działkowych jako przewodnicząca Komisji Rewizyjne, j a od ubiegłego roku aktywnie pracuję w Zarządzie Wspólnoty Lokalnej Osiedla 1000-Lecia w Zduńskiej Woli, organizując spotkania integracyjne, warsztaty taneczne i ruchowe, spotkania z osobami których pasją jest zielarstwo, dietetyka czy też pszczelarstwo.

 


Ponadto w planach mam spotkania psycho-edukacyjne dla rodziców dotyczące depresji wśród nastolatków podczas, których skupimy się na tym, by poznać specyfikę depresji wśród dzieci i młodzieży,  a także spotkanie dotyczące profilaktyki zakażeń HBV i HCV.

Dla seniorów chcę organizować spotkania edukacyjne skierowane na ich bezpieczeństwo, a tematami przewodnimi będą m.in.:  przestępstwa oszustw "na wnuczka", "na policjanta", "a pracownika socjalnego", czy "panią z ZUS" i oraz wyłudzeń  informacji z karty ICE. To tylko nieliczne z zamierzonych celów.

W najbliższym czasie będę kontynuowała plany dotyczące budowy nowego placu zabaw na osiedlu 1000-lecia /przy tzw. "górce"/ oraz nowoczesnego parku rekreacyjnego, mówiąc wprost siłowni pod chmurką, gdzie zarówno młodzież, jak i osoby starsze będą mogły zadbać o swoją sprawność fizyczną i aktywnie spędzać czas.
Chcę, aby również na osiedlu 1000-lecia, gdzie mieszkam, powstały nowe tereny zielone, których jest zdecydowanie za mało, na tym osiedlu oraz wielu innych w mieście .
Nie bójmy się nowych pomysłów i zmian. To od nas zależy jaka będzie Nasza Zduńska Wola teraz i w przyszłości. 
Wiele pomysłów i wiele celów jest do zrealizowania. A to wszystko zadzieje się dla Was i z myślą o Was.
Nie boję się wyrażać swojego zdana, jestem ambitna, konsekwentna w działaniu i zawsze chętna do pomocy. Lubię działać społecznie i sprawia mi to ogromną radość dlatego też dołączyłam do Parafialnego Zespołu Charytatywnego Caritas, aby nieść pomoc tym którzy jej najbardziej potrzebują .  

Drodzy Mieszkańcy jeśli nie macie jeszcze swojego wybranego kandydata do Rady Miasta Zduńska Wola, to proszę o oddanie głosu na moją osobę, a w zamian za Państwa zaufanie obiecuje dołożyć wszelkich starań, aby nasze wspólne pomysły, projekty i plany zostały zrealizowane. 
Nie składam fałszywych obietnic, nie obiecuję przysłowiowych "gruszek na wierzbie"; deklaruję uczciwą, rzetelną pracę na rzecz miasta Zduńska Wola oraz życzliwe podejście do problemów mieszkańców miasta. 

Startuję z ugrupowania Koalicja Obywatelska, idziemy do wyborów z programem zawartym w link www.wizja2030.pl

Liczę na Państwa głos i dziękuję za wsparcie.
Aneta  AndrysiakAnita  Andrysiak

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u