Strona główna Artykuły Aktualności Sieradzanie z sukcesami na Cavaliadzie'2014

Sieradzanie z sukcesami na Cavaliadzie'2014

22223W finałowym konkursie Grand Prix Warszawy, Finał Lec Pucharu Świata, Finał CAVALIADA Tour 2013/14, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego oraz o nagrodę Prezesa PKO BANKU POLSKIEGO wygrał czeski jeździec Ales Opatrny na koniu Zandiro.

To najważniejsza informacja minionej Cavaliady, jednej z najważniejszych imprez jeździeckich w Polsce. Ale były też mniejsze sukcesy, niektóre z nich z udziałem jeźdźców z Sieradza. Mikołaj Barański zdobył II miejsce w sobotnim konkursie dzieci w Lublinie i II miejsce w konkursie finałowym w Warszawie (Cavaliada Future). Razem z Jarosławem Skrzyczyńskim (aktualny wicemistrz Polski seniorów) zdobył również w Lublinie II miejsce w sztafetach dziecko - dorosły. Natomiast Laura Barańska zdobyła II miejsce w niedzielnym konkursie w Lublinie i III miejsce w sobotnim konkursie Cavaliady Future w Warszawie. To jeździeckie rodzeństwo zdobyło wspólnie II miejsce w sztafecie dzieci - dorosły w sobotę w Warszawie, razem z Maciejem Michalskim i Maksymilianem Wechtą, aktualnym mistrzem polski młodych jeźdźców. Mikołaj i Laura Barańscy reprezentują aktualnie PKJ Garbówek. Młodym jeźdźcom z Sieradza gratulujemy! To pierwszy taki sukces w historii tego miasta! Laura (II miejsce) i Mikołaj (I miejsce) w ubiegłym roku wygrali również cykl zawodów Mini Summer Salio Cup, organizowanych przez Klub Jeździecki Salio (www.salio.eu).

Poniżej kilka linków do filmików z przejazdów.