Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zlikwidowano dziuplę samochodową pod Zduńską Wolą! Paserzy mają dozór policji!

Zlikwidowano dziuplę samochodową pod Zduńską Wolą! Paserzy mają dozór policji!

czescipojazdy2Działania policjantów z Wydziału Kryminalnego zduńskowolskiej komendy doprowadziły do zlikwidowania dziupli samochodowej na terenie gminy Zduńska Wola. Policjanci odnaleźli tam części pociętych samochodów i zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o paserstwo.

 

Z wiedzy posiadanej przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli wynikało, że w miejscowości na terenie gminy Zduńska Wola może funkcjonować dziupla samochodowa. Weryfikacja informacji potwierdziła przypuszczenia funkcjonariuszy, którzy na terenie prywatnej posesji zlokalizowali stodołę, w której znajdować się miały części od samochodów skradzionych w Zduńskiej Woli. Podjęli obserwację wspomnianego terenu. W poniedziałek 3 bm. funkcjonariusze weszli na teren posesji. Faktycznie, w stodole policjanci odnaleźli części samochodowe pochodzące z pociętych pojazdów, które wcześniej skradziono. Zatrzymano dwóch mieszkańców gminy Zduńska Wola w wieku 24 i 32 lata. Obaj trafili do aresztu.

Jak ustalili śledczy, mężczyźni rozcinali i rozkręcali pojazdy na części. Następnie części były sprzedawane. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić im cztery zarzuty paserstwa umyślnego. Mężczyźni pocięli na części skodę octavię, volkswagena tourana, audi a6 i volkswagena passata. Rozcinane pojazdy zostały skradzione na terenie Zduńskiej Woli w okresie od marca do października br. Paserom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Miejscowy sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec młodszego z nich dozór policji, poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju. Drugi z mężczyzn został objęty dozorem policji. Sprawa jest rozwojowa. Możliwe są kolejne zatrzymania.

ED

Fot. KPP Zduńska Wola

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u