Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Z wychowawcy świetlicy na dyrektora miejskiej oświaty!

Z wychowawcy świetlicy na dyrektora miejskiej oświaty!

piotrowskiOkazuje się, że nawet świetliczanin może zostać dyrektorem! I to całej miejskiej oświaty! Tak właśnie stało się w Zduńskiej Woli!

 

Władysław Piotrowski (pierwszy od prawej na zdjęciu) wygrał konkurs na dyrektora miejskiej oświaty w Zduńskiej Woli. W konkursie na zwolnione przez Anetę Antosik stanowisko dyrektora Biura Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji w Urzędzie Miasta Zduńska Wola (Antosik jest od 1 bm. dyrektorem Biura Programów Zdrowotnych i Spraw Społecznych - przyp. siewie.tv) wypadł najlepiej. Do rywalizacji o fotel szefa miejskiej oświaty stanęło trzech kandydatów: wspomniany Władysław Piotrowski, Ewelina Zaleska (Zduńska Wola) i Zdzisław Kiełbasa (Sieradz).

Jak czytamy na oficjalnej stronie UM Zduńska Wola - zdunskawola.pl:
"INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA WOLNE KIEROWNICZE STANOWISKO URZĘDNICZE - DYREKTOR BIURA EDUKACJI, KULTURY, SPORTU i PROMOCJI W URZĘDZIE MIASTA ZDUŃSKA WOLA (Numer ewidencyjny naboru: SK.2110.5.2015)

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko – Dyrektor Biura Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji w Urzędzie Miasta Zduńska Wola zatrudniony zostanie Pan Władysław Piotrowski zamieszkały w Zduńskiej Woli. Dokumenty złożone przez kandydata spełniły wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze na w/w stanowisko. Pan Władysław Piotrowski uzyskał wymaganą liczbę punktów z testu, wykazując się należytą znajomością wymaganych aktów prawnych. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się dużą wiedzą merytoryczną, popartą doświadczeniem praktycznym na stanowisku kierowniczym."

Władysław Piotrowski nie jest w mieście osobą anonimową. Ma 56 lat. Mieszka w Zduńskiej Woli. Ostatnio zatrudniony jest w Publicznym Gimnazjum nr 4 w Zduńskiej Woli jako ,,wychowawca świetlicy'' (http://www.zsnr1zdwola.nsbip.pl/pl/nauczyciele-i-inni-pracownicy/3062,nauczyciele-i-inni-pracownicy.html#). Współpracuje także z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli. Przyjmuje tam trzy razy w tygodniu jako specjalista ds. relacji interpersonalnych i profilaktyki uzależnień oraz mediator. Miał też w swoim życiorysie wątek związany ze startem w wyborach na prezydenta Zduńskiej Woli. W 2002 roku z ramienia Forum Praca Rodzina Sprawiedliwość. Bez powodzenia.
Działał w Klubie Inteligencji Katolickiej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego z siedzibą w Zduńskiej Woli. Był (czy jest trudno ocenić ze względu na dawno nie aktualizowane dane) prezesem KIK. W ubiegłym roku był kandydatem do Rady Miasta Zduńska Wola. Kandydatura popierana była przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Dobrej Woli (komitet obecnego prezydenta Piotra Niedźwieckiego - przyp. siewie.tv). Mandatu nie uzyskał. Piotrowski był już przed dekadą naczelnikiem miejskiej oświaty. Był także w połowie poprzedniej dekady radnym powiatu zduńskowolskiego i jej przewodniczącym (2002-2006). Z zawodu jest katechetą.

Mika S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u