Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policjant obcował seksualnie z 13-latką! Prokuratura prowadzi postępowanie wobec 25-letniego mężczyzny!

Policjant obcował seksualnie z 13-latką! Prokuratura prowadzi postępowanie wobec 25-letniego mężczyzny!

sexTo prawdziwy skandal! Policjant podejrzany o współżycie z nastolatką! Dziewczynka, a jeszcze bardziej jej bliscy przeżywają prawdziwy dramat! Pikanterii dodaje też fakt, że para była spokrewniona! Stróż prawa, który powinien być osobą zaufania publicznego, zawiódł swoich bliskich, kolegów, przełożonych! Sprawa jego związku z nastolatką ciągnie się od listopada ubiegłego roku! Choć swe korzenie ma kilka miesięcy wcześniejsze!

 

Do Prokuratury Rejonowej w Poddębicach trafiło wówczas zawiadomienie o rzekomym wykorzystywaniu seksualnym 13-latki. O takim fakcie poinformowała matka dziewczyny! Podejrzanym o współżycie i wykorzystywanie seksualne jest 25-latek z gminy Poddębice. Mężczyzna pracował jako policjant!!!

- Jednak nie w naszej komendzie - mówi st. aps. Elżbieta Tomaczak, oficer prasowy KPP w Poddębicach. 13-letnia uczennica gimnazjum spotykała się z 25-latkiem – mieszkańcem jednej z miejscowości w okolicach Poddębic, który służy w policji. Znajomość szybko przerodziła się w płomienny romans. Mężczyzna przyznał się do kontaktów seksualnych z małoletnią. Sprawa właśnie trafiła do prokuratury, po zgłoszeniu przez matkę dziewczynki. Oprócz prokuratorskiego dochodzenia, trwa również postępowanie dyscyplinarne w policji, z której mężczyzna zostanie wydalony.

Prokuratura Rejonowa w Poddębicach przesłuchała już 13-latkę, jak i jej partnera. – Gimnazjalistka przyznała, że zakochała się w starszym od siebie mężczyźnie – potwierdził na portalu reporter-ntr.pl Marek Wojtysiak, zastępca prokuratora rejonowego w Poddębicach. – Znajomość zaczęła się od wysyłania sms-ów, e-maili, rozmów internetowych na gadu-gadu i facebooku - wylicza śledczy. Według dotychczasowych ustaleń prokuratury dziewczynka i policjant są spokrewnieni. Chory związek pary wyszedł na jaw, kiedy matka gimnazjalistki zastała córkę w swoim mieszkaniu w sytuacji, która mogłaby wskazywać, że chwilę wcześniej para poddała się miłosnym uniesieniom. 13-latka miała obnażone piersi a mężczyzna był nie do końca ubrany. W trakcie przesłuchania prokuratura ustaliła, że mężczyzna kilka razy obcował z małoletnią. Matka dziewczyny, która pracuje na dwie zmiany, nie miała możliwości, aby przypilnować córki. Liczyła jednak na to, że ta definitywnie zakończy zażyłą znajomość z policjantem. Po tym, jak zastała parę w mieszkaniu, pojechała do rodziny mężczyzny. Perswazja nic nie dała a znajomość stawała się coraz bardziej zażyła.
– W końcu matka dziewczynki postanowiła złożyć formalne zawiadomienie – mówi prokurator Wojtysiak. – Konsekwencje dla 25-latka mogą być bardzo poważne. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna przestanie wkrótce być funkcjonariuszem policji w Łodzi. Prokuratura Rejonowa w Poddębicach chciała zastosować trzymiesięczny areszt wobec 25-latka. Jednak na wniosek sądu mężczyzna będzie miał jedynie dozór policyjny a także zakaz zbliżania się do małoletniej. Portalowi reporter-ntr.pl udało się dodatkowo ustalić, że 25-latek ma żonę i kilkuletnie dziecko.
- Policjant został decyzją komendanta wojewódzkiego zawieszony. Wszczęte wobec niego zostało podstępowanie dyscyplinarne, łącznie z wydaleniem ze służby. Czekamy jednak na ostateczne ustalenia prokuratury, bowiem komenda wojewódzka nie ma na razie wglądu w akta tej sprawy - informuje siewie.tv mł. insp. Joanna Kącka, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Zgodnie z obowiązującym prawem, wszelkie kontakty seksualne z osobami poniżej 15 roku życia - nawet za ich zgodą - są przestępstwem. W przypadku takiego czynu, jakim jest przestępstwo pedofilii, nie następuje zatarcie skazania, tzn. informacje o dopuszczeniu się do takiego czynu przez sprawcę oraz o skazaniu nigdy nie zostaną usunięte z rejestru sądowego (w większości przestępstw, nawet tych ciężkich jak np. morderstwo, zatarcie następuje po upływie 10 lat od odbycia kary). W rezultacie sprawca takiego przestępstwa do końca życia będzie figurował w spisie osób karanych, co skutkuje np. zakazem wykonywania pewnych zawodów.
Art. 200 Kodeksu karnego mówi:
§ 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej”.

Mika S

Foto: PrintScreen YouTube

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyŻona obrażona...

Żona prosiła mnie, żebym jej przyniósł szminkę.
Niestety, przez pomyłkę podałem jej klej w sztyfcie.
Chyba ciągle jest obrażona, bo nadal się nie odzywa...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u