Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Desant poezji!

Desant poezji!

DESANTZapraszamy miłośników słowa na wieczór autorski sieradzkiej Grupy Poetyckiej "Desant". Spotkanie rozpocznie się jutro 26 bm. o godz. 17. w Klubie ProRock (Galeria Rondo).

 

Grupa Poetycka "Desant" istnieje od prawie czterech lat. Liczy dziesięć osób, zrzeszając profesjonalnych i początkujących poetów. Każdy z twórców reprezentuje własny styl i odmienną wrażliwość twórczą. Grupa ma na swoim koncie wiele zorganizowanych imprez (między innymi Noc Poezji i Muzyki w Sieradzu, czy Mikołajki Poetyckie), jak i wieczorów autorskich oraz warsztatów. Jak informuje nas Maria Duszka z PBM w Sieradzu, w klubie ProRock poeci zaprezentują swoje najnowsze utwory. Będzie można również kupić tam tomiki wierszy z autografami. Ponadto w programie występ gitarowy Dominiki Wojnowicz, utalentowanej uczennicy Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu.

(opr. MD)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTwój grzech jest większy niż mój

– Byłem u spowiedzi…
– i…?
– Kapłan powiedział mi, że nie powinienem nigdy się z tobą spotykać, że od samego początku to było złe. Jesteś mężatką i nigdy nie powinienem się do ciebie zbliżyć…
– A powiedziałeś temu ,,kapłanowi'', że sam masz dwie żony: jedną kościelną, drugą ,,cywilną''?
– Nie, po co?! Przecież nie pytał!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u